Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » 14 найнеймовірніших місць на планеті, куди ви ніколи не зможете потрапити
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. 14 найнеймовірніших місць на планеті, куди ви ніколи не зможете потрапити

14 найнеймовірніших місць на планеті, куди ви ніколи не зможете потрапити

Здається, сьогодні людство дійшло до найдальших куточків нашої прекрасної планети. Але є й недоступні адреси, які можна побачити хіба що на рідкісних фотографіях.

14. Богемська Роща, США

Ця земля площею в 11 квадратних кілометрів належить приватному чоловічому клубу в Сан-Франциско, відомому як Богемський клуб. Щороку в липні, починаючи з 1899 року, сюди приїжджають найвпливовіші люди світу.
В члени клубу входили всі президенти США від республіканської партії і деякі з демократів, починаючи з 1923 року, а також політики, банкіри, медіамагнати, артисти і вчені.
Понад сто років діяльність клубу ніяк не висвітлювалася, тому виникали різні чутки і домисли аж до того, що Богемський клуб – це новий світовий уряд, а сама роща – прокляте місце.
Журналістам і репортерам вхід туди суворо заборонений.

13. HAARP, США

Цей об’єкт був запущений в снігах Аляски в 1997 році. Він знаходиться в безлюдній долині і являє собою величезне антенне поле загальною площею понад 13 гектарів. HAARP був мішенню конспірологів, які запевняли, що він здатний створити кліматичну аномалію, відключати супутники, і контролювати розум людей. Вони також були впевнені, що програма може викликати землетруси, посухи, урагани, повені та навіть епідемії. На початку травня 2013 року через закінчення контракту робота HAARP була зупинена.

12. Міжгір’я, Росія

Це один з найбільш недоступних і загадкових «закритих» міст Росії. З офіційних джерел відомо, що він знаходиться в республіці Башкортостан. Ходять чутки, що там будують підземну столицю. На відміну від більшості інших закритих міст Росії, там немає науково-дослідних інститутів, військових баз, виробництва атомної зброї і ядерного палива, і інших подібних установ. Досі достеменно невідомо, які саме роботи ведуться в Міжгір’ї.

11. Місто-порт Кронштадт, Росія


Побудований для захисту Північної столиці з моря, місто-порт Кронштадт вабить туристів старовинними фортами – оборонними спорудами на воді. У кожної фортеці героїчна історія і гучне, прославлене в боях ім’я: Кроншлот, Цитадель, Князь Меньшиков і ін. Сьогодні сам порт відкритий для відвідування, але більшість з фортів в аварійному стані і доступ на них припинено.

10. Гора Афон, Грецька Македонія

На схилі величної гори розташувалися 20 чудових монастирів. Але насолодитися красою церковних пам’яток можуть не всі. Сюди категорично закритий вхід жінкам і навіть тваринам жіночої статі. Невідомо, яке покарання чекає чотирилапих, а ось «людські» порушниці можуть потрапити до в’язниці на термін до року.

9. Штат Джорджія, США, підвал, де зберігається рецепт кока-коли


Кажуть, секрет легендарного напою відомий тільки двом людям, які завжди літають різними літаками. А сам рецепт зберігається в штаб-квартирі компанії за високотехнологічними засувами сейфа, куди строго заборонений доступ простим смертним.

8. Пустеля Данакиль, Ефіопія

На кордоні Ефіопії не вщухають регіональні війни, тому туристи давним-давно не відвідують це унікальне місце. Вчені вважають його прабатьківщиною гомінідів, великих людиноподібних мавп, наших можливих прабатьків. Саме в цьому місці були знайдені останки Люсі – австралопітека афарского, вік якого становить 3,2 млн років.

7. Округ Моту, Китай, Тибетський автономний регіон

Це священна земля для буддистів, і сюди немає дороги в сучасному розумінні цього слова. Бажаючим торкнутися до мудрості віків належить шлях пішки через дикі гірські перевали. В кінці шляху – хиткий 200-метровий міст над безоднею, як у фільмах про Індіану Джонса.

6. Оймякон, Росія

Сама природа надійно охороняє це містечко від цікавих туристів. На нашій планеті це найхолодніше місце, де проживає постійне населення. Важко навіть уявити, як можна існувати при температурі -67,7 ° С.

5. Бразилія, джунглі Амазонки, резервація племені Явар

Нещодавно дослідники знайшли на кордоні Перу і Бразилії невелике плем’я, повністю відрізане від цивілізації. Припускають, що громада з 150 індіанців – це нащадки рабів, вони уникають всіх контактів із зовнішнім світом і живуть у злагоді з природою. Влада країни, побоюючись за безпеку тубільців, закрила ареал їх проживання від всіх цікавих.

4. Острови Піткерн, Британські заморські території

50 чоловік населення майже повністю ізольовані від світу. Багато з них – прямі нащадки членів екіпажу знаменитого корабля HMS Bounty, які в 1789 році висадилися на Піткерн і так полюбили цей острів, що спалили свій корабель. Повідомлень з Піткерн немає, сюди допливають тільки випадкові судна з Нової Зеландії.

3. Мекка і Медина

Фантастична краса східних мечетей і палаців, дивовижні реліквії і артефакти світових мусульманських центрів доступні тільки тим, хто вірить в Аллаха. Не мусульманам в’їзд в священні міста суворо заборонено. За законами шаріату таке осквернення святинь карається смертю.

2. Каракорумське шосе

Високогірна траса з’єднує Пакистан і Китай та проходить на фантастичній 5-кілометровій висоті. Незважаючи на його захоплюючі види, недавно шосе назавжди закрили через зсуви і лавин.

1. Зміїний острів, Бразилія

На цьому острові в Атлантичному океані ніхто не живе, тільки маяк працює в автоматичному режимі. Це неспроста: маленький шматочок суші буквально кишить отруйними зміями, серед них живе і чудово себе почуває острівної ботропс – найнебезпечніший плазун Землі. Влада Бразилії оголосила це страшне і унікальне місце заповідником і суворо заборонила відвідування острова.

 

Схожі статті:
Читати далі