Залишити заявку
Головна » Про нас

Про нас

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ №1 В УКРАЇНІ

18 років досвіду
Понад 1 мільйон лайків

ТАРАС АНТОНІВ – ХТО ЦЕ?

Це засновник турагенції AntonivTours.Com За 18 років турагенція організувала понад 60 000 подорожей. Тарас влаштував разом з клієнтами флеш моб, яким потрапив в «Книгу Рекордів України». Відвідав більше 60 країн світу. Навчався маркетингу в Сполучених Штатах Америки.

Тараса запрошують в якості експерта на телебаченні.

Загальні питання

Що таке «Палаючий тур»?

Це тур зі зниженою ціною з різних причин.

Найчастіше буває в період свят. Наприклад: День Св. Миколая, День Незалежності, День Міста, 1 Вересня, Різдво.

Ще коли виліт з Києва там більше авіарейсів і обов’язково знайдеться один з них, який повільно заповнюється і тоді ціна знижується на весь пакетний тур.

Також коли партнер приймаючої сторони робить спец пропозицію на певні готелі. Така свого роду акція, розпродаж.

Скільки часу актуальний обраний палаючий тур?

Від декількох хвилин до декількох годин. Тур годить тоді, коли в літаку залишилось біля 20 місць.

Чи повинен я мати дозвіл батьків, якщо їду з дитиною?

Якщо дитину супроводжує один з батьків, Вам буде потрібна згода другого з батьків,засвідчене нотаріусом. Якщо з дитиною немає жодного з батьків, а їде з іншими родичами, то потрібна згода обох батьків, завірена нотаріусом для перетину кордону і для відкриття візи. В будь-якому випадку потрібно взяти оригінал свідоцтва про народження.


unnamed

До покупки

Коли і як я можу отримати документи для поїздки?

Всі необхідні документи ви можете отримати за день до вильоту в турфірмі або на електронну пошту. Чому так? – Тому що, остаточний час авіакомпанія повідомляє за 24 год. Рекомендований час для отримання документів з 9:30 – 13:00. Крім того, в цей період Ви отримаєте детальну консультацію стосовно багажу,перетину кордону і зустрічі в аеропорту.

FullSizeRender

Якщо Ви вилітаєте з Києва, то роздрукувати документи краще на ж/д вокзалі, а не в аеропорту. На ж/д вокзалі працює цілодобово Інтернет кафе, а автобус «Sky bus» їздить в аеропорт кожні 30 хв. Відправляється зі сторони південного вокзалу, навпроти ресторану «КFС».

FullSizeRender (1) FullSizeRender (2) FullSizeRender (3) FullSizeRender (4)

Як забронювати \ купити тур?

Можна приїхати до нас на вул. Городоцька 181 або оплатити половину вартості онлайн на картку Рахунок 5168 7573 0153 0137 Вибранець Марта – так простіше, швидше і зручніше. Всі документи: квитки \ ваучери\ страховка ми надішлемо на Вашу електронну пошту. Або відправимо кур’єра Вам додому

FullSizeRender

Під час подорожі

Коли я прилечу в іншу країну, хто мене зустріне?

По проходженні паспортного і митного контролю Вас зустріне гід з табличкою – назвою компанії, як зазначено в ваучері. Дуже часто цілий літак зустрічає одна фірма. Ви зустрінете гіда біля вихода з зони багажу і паспортного контролю. Також стійка компанії знаходиться на вулиці перед виходом з аеропорту, Ви легко впізнаєте її за назвою.

FullSizeRender (1) FullSizeRender (2) FullSizeRender (3) FullSizeRender

Кешбек

Кешбек

Це Бонусні Гривні туриста на майбутні бронювання в турагенціі Антонів Тур які можна здійснити починаючи з наступного дня. Бонусні Гривні накопичуються віртуально і можуть використовуватись протягом року на майбутні бронювання в розмірі до 5%. При бронюванні потрібно поставити галочку навпроти «Бонусні гривні». Не можна оплатити тури з відміткою Акція чи скористатись паралельно Клубною Картою.

Читати далі