Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Чому в літаках не видають парашути на випадок авіакатастрофи
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Чому в літаках не видають парашути на випадок авіакатастрофи

Чому в літаках не видають парашути на випадок авіакатастрофи

У багатьох людей, яким хоч раз доводилося літати в літаку, напевно, виникало питання, чому в літаку не видають парашути на випадок падіння.

Ми вважаємо, що на кожне питання потрібно намагатися знайти відповідь. Особливо на таке важливе.

Відсутність парашутів в пасажирських літаках пояснюють декількома причинами:

1.  Пасажирський літак – дуже надійна машина. Для порівняння: ймовірність загинути при перельоті становить 1:11 000 000, а в ДТП – 1: 5 000.

2. Літак летить на висоті приблизно 10-12 км зі швидкістю 800-1000 км /год. Парашут в таких умовах не допоможе: за бортом температура від -40 ° C до -60 ° C, розріджена атмосфера і практично немає кисню. В таких умовах людина просто не виживе.

3. Будь-яке потрапляння в зону турбулентності здатне викликати паніку у особливо вразливих пасажирів. Це може нагнітати атмосферу під час польоту і зробити його нестерпним для деяких людей.

4. Велика кількість аварій відбувається на зльоті або при посадці літака. В цьому випадку пасажири не зможуть скористатися парашутом, адже на такій малій висоті він просто не встигне розкритися.

5. У момент аварії люди знаходяться в паніці – їм буде вкрай складно надіти парашут і організовано дістатися до місця стрибка.

 

6. Перевозити комплект парашутів на 100-500 чоловік вкрай затратно. Адже літаки доведеться навантажувати значною кількістю додаткової ваги – нікуди буде складати багаж пасажирів. Крім того, це призведе до зростання цін на авіаквитки, адже вартість парашута досить висока.

Схожі статті:
Читати далі