Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Як відрізнити китайця від японця, а японця – від корейця
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Як відрізнити китайця від японця, а японця – від корейця

Як відрізнити китайця від японця, а японця – від корейця

Як правило, коли європейці стикаються з представниками монголоїдної раси, то з грудей мимоволі виривається вигук: “Так вони ж усі на одне обличчя!”. І якщо азіатів одне від одного з часом все-таки починаєш відрізняти, то з диференціацією по етносу справа йде складніше. Китайці, японці, корейці – всі вони здаються схожими, але це лише на перший погляд …

Китайці

Жителі Піднебесної відрізняються від інших азіатів. Їхні обличчя – більш круглі, а вилиці – найширші. Є ще одне цікаве спостереження, що китайці більше схожі на кошенят, а японці – на рибок. Темніша  шкіра – ще одна ознака китайців. Це яскраві представники своєї раси. Знаючи цю особливість, китайці не дуже люблять засмагати, але найчастіше їх це мало рятує.

Поведінка китайців також стала причиною багатьох розмов. Китайські туристи – галасливі, нахабні, хамські і дуже неспокійні. На думку багатьох національностей, саме вони і росіяни очолюють список найбільш некультурних мандрівників.

 

Японці

Форма обличчя у японців більш витягнута, яскравіше виражені мішки під очима, очі злегка опуклі. До речі, ніс у них більш виражений, ніж у тих же китайців. Китайські носи можуть бути ширші в передніссі, а японські будуть просто крупніші. Їх, до речі, можна ідентифікувати і за кольором шкіри. Вона виглядає світлішою, ніж у інших азіатів. Японки і японці підсилюють цей ефект вибілюючою косметикою.

Манери японців – вкрай стримані і делікатні, поводяться вони дуже тихо і інтелігентно.

 

Корейці

Обличчя корейців можна відрізнити за кількома особливостями. По-перше, вони мають трохи лялькові риси. Ні для кого не секрет, що Корея зараз – піонер в світі по числу пластичних операцій. Так що, якщо краса азіата здається вам занадто ідеальною, то, швидше за все, це кореєць.

На слух

Мова китайця підпорядкована тоновому принципом, а корейці люблять ставити характерні закінчення до фраз. Це такі звукові маркери ввічливості, які після деякого часу можна почати розрізняти досить вільно. Мова ж японців відрізняється монотонністю і приглушеністю.

По одягу

Стиль одягу китайців дуже схожий на асортимент Аліекспресс. Він досить своєрідний і безладний. Японці ж вважають за краще стильний і дорогий одяг. Вони більше за інших відрізняються гарним смаком. Наприклад, ви можете зустріти на вулиці ввечері китаянку в піжамі. Мешканка Японії так з дому ніколи не вийде. Корейці в даному випадку знаходяться десь посередині: китайців випередили, а японців поки не наздогнали.

Втім, не переживайте. Навіть самі представники цих народів часом можуть заплутатися, хто є хто. Якщо хочете навчитися відрізняти одних від інших, частіше практикуйтеся. Так ви і культурні зв’язки розширите, і навик відточите, і друзів собі знайдете!

Схожі статті:
Читати далі