Залишити заявку
Головна » Популярні питання туриста
 1. Головна
 2. Популярні питання туриста

Популярні питання туриста

Де краще здавати тест ПЛР чи тест на антиген ?
Медична лабораторія «МедЛаб» представлена на ринку медичних послуг як українська багатопрофільна клініко-діагностична лабораторія з 1998 року, саме тому їм можна довіряти.
Знижка для ПЛР або
Антиген тестування
Пароль для знижки: АнтонівТурБонус
Знижка для ПЛР або
Антиген тестування
Пароль для знижки: АнтонівТурБонус
МедЛаб: м. Львів
вул. Городоцька 181 Пн.-Пт.:7:00 - 18:00 Сб.:8:00 - 15:00 Нд.:8:00 - 16:00 067 645 87 78
вул. Зелена 19 Пн.-Пт.:7:00 - 16:00 Сб.-Нд.:8:00 - 13:00 067 625 87 78
вул. Туган-Барановського 9 Пн.-Пт.:8:00 - 20:00 Сб.:9:00 - 15:00, Нд.: вихідний 067 232 78 66
Акція діє по всій території України, в усіх лабораторіях МедЛаб
МедЛаб: м. Львів

вул. Городоцька 181 тел. 067 645 87 78
Пн.-Пт.:7:00 - 18:00 Сб.-Нд.:8:00 - 14:00

вул. Зелена 19 тел. 067 625 87 78
Пн.-Пт.:7:00 - 16:00 Сб.-Нд.:8:00 - 13:00

вул. Туган-Барановського 9 тел. 067 232 78 66
Пн.-Пт.:8:00 - 20:00 Сб.:9:00 - 15:00
Нд.: вихідний

Акція діє по всій території України,
в усіх лабораторіях МедЛаб
Чому у «AntonivTour» ціни нижчі, ніж у інших турагентств ?
Туристична компанія "AntonivTour" працює з 2006 року. Ми точно знаємо, чого від нас очікують клієнти: пунктуальності і уваги до деталей. Ми вміємо поєднувати ціну і якість, працюємо більш ніж з 30 операторами. В результаті використання власне розроблених технологій пропонуємо вам тільки кращі ціни на тури. Працюємо чітко, злагоджено і оперативно. Саме тому у нас багато продаж і ми можемо собі дозволити пропонувати вам кращі ціни.
Де і як мені отримати документи ?
Всі документи по туру ми висилаємо в електронному вигляді Вам на пошту за 1-2 дні до вильоту. Їх необхідно роздрукувати! Також Ви можете отримати вже роздруковані документи у нас в офісі, новою поштою на відділенні або кур'єром за адресою у зручний для Вас час. Ми, в свою чергу, просимо всіх туристів уважно перевіряти особисті дані, зазначені в авіаквитках, ваучері та страховці. Якщо у Вас виникла необхідність внести зміни в параметри туру, якнайшвидше зв'яжіться з нашим менеджером. Всі необхідні контакти вказані на сайті.
Якими способами я можу оплатити тур який сподобався ?
На нашому сайті тур можна оплатити банківською карткою. Пропозиції на сайті змінюються постійно, в режимі реального часу, тому це найшвидший і зручний для клієнтів варіант оплати. Він дозволяє в лічені хвилини забронювати і придбати тур. Ще один спосіб оплати туру - готівкою в офісі або ми вишлемо Вам рахунок для оплати в банку.
Я можу купити тур для третьої особи ?
Так, Ви можете придбати тур для знайомих, рідних і оплатити його своєю банківською карткою. При цьому важливо при бронюванні вказувати дані саме тих туристів, які подорожуватимуть. Купуючи таким чином тур, обов'язково вкажіть телефон та електронну пошту туристів, для яких купуєте путівку, щоб ми могли оперативно сповіщати їх про додаткові умови і зміни.
Які гарантії безпеки платежів, проведених на сайті AntonivTour ?
 1. Ми надаємо банківську гарантію.
 2. Ми шифруємо ваші дані і передаємо їх по захищеному протоколу TLS-2048.
 3. Дані зберігаються в одному з кращих дата-центрів світу з рівнем надійності tier 3+.
 4. Доступ до сервера зберігається при будь-яких неполадках і кібератаках.
 5. WAYFORPAY в повній мірі відповідає стандартам безпеки VISA AIS (Account Information Security) і MasterCard SDP (Site Data Protection), а також успішно проходить щорічну перевірку на відповідність стандарту PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), який гарантує захист даних вашої картки.
Якими картками я можу розрахуватися ?
До оплати приймаються карти VISA, MasterCard.
Послуга оплати через Iнтернет здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв'язку. Введення даних банківської карти здійснюється на захищеній платіжної сторінці. На сторінці для введення даних банківської карти буде потрібно ввести номер карти, ім'я власника картки, термін дії картки, тризначний код безпеки (CVV2 для VISA або CVC2 для MasterCard). Всі необхідні дані надруковані на самій карті. Тризначний код безпеки - це три цифри, що знаходяться на зворотному боці картки. Далі ви будете перенаправлені на сторінку Вашого банку для введення 3DSecure коду, який прийде до Вас в СМС. Якщо 3DSecure код до Вас не прийшов, то слід звернутися в банк, що видав Вам карту.
Випадки відмови в здійсненні платежу:
•банківська картка не призначена для здійснення платежів через Iнтернет, про що можна дізнатися, звернувшись в Ваш Банк;
•недостатньо коштів для оплати на банківській карте. Детальніше про наявність коштів на банківській картці Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;
•дані банківської картки введені невірно;
•закінчився термін дії банківської карти. Срок дії карти, як правило, вказано на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Детальніше про термін дії карти Ви можете дізнатися, звернувшись в банк, що випустив банківську карту.

З питань оплати за допомогою банківської карти і інших питань, пов'язаних з роботою сайту, Ви можете звертатися за наступними телефонами: +38 (067) 675-20-06
Надана вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер банківської карти) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані вашої кредитної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web - сервері. При оплаті картами повернення готівковими коштами не допускається. Порядок повернення регулюється правилами міжнародних платіжних систем.
Які документи треба брати з собою в закордонну поїздку ?
Для виїзду за кордон необхідний закордонний паспорт, термін дії якого мінімум 6 місяців після закінчення поїздки (винятком є ​​Домінікана). Для відвідування деяких країн потрібна наявність візи (уточнюйте у менеджера). Також для поїздки Вам потрібні авіабілети (якщо у Вас заброньована авіаподорож), ваучер на проживання в готелі і медична страховка. У разі виїзду за кордон дитини до 16 років без батьків або з одним з батьків додатково потрібно нотаріально завірений дозвіл на вивезення дитини і оригінал свідоцтва про її народження. Радимо Вам зробити фотокопію вашого паспорта і зберігати її окремо від оригіналу. Також рекомендуємо взяти з собою фотокопію вашого звичайного паспорта і дві фотографії паспортного розміру. Ці фотокопії можуть стати в нагоді, якщо ви втратите документи.
Що робити, якщо в поїздці я втратив документи ?
Необхідно оперативно звернутися в дипломатичне представництво тієї країни, громадянином / підданим якої ви є. У дипломатичному представництві від вас потрібна копія закордонного паспорту, копія внутрішнього паспорту (або ID) і дві фотографії 35x45 мм. Після надання цих документів вам випишуть тимчасовий документ про посвідчення особи. Він буде придатний для повернення на батьківщину. Також повідомте про це в місцеву поліцію. Якщо разом з документами у вас також вкрали і гроші, дипломатичне представництво допоможе вам фінансами для повернення додому (ці кошти по приїзду доведеться відшкодувати).
Який час вказується у квитку ?
У квитку вказується місцевій час вильоту і місцевий час прибуття.
Що таке переліт “з пересадкою” ?
Це означає, що політ в країну призначення буде проходити з пересадкою в проміжному пункті.
Яки документі потрібні для подорожі дитини за кордон без батьків ?
Дозвіл на вивезення дитини за кордон потрібно, коли неповнолітня дитина виїжджає одина, з іншими родичами або знайомими, або з одним з батьків. Дозвіл необхідна нотаріально завірити. Він повинен містити такі дані: ступінь спорідненості дитини з супроводжуючим, дані паспорта супроводжуючої особи; дані паспорта / свідоцтва про народження самої дитини. Термін дії згоди батьків на виїзд дитини не повинен перевищувати подвійного терміну перебування дитини в країні без батьків (або без одного з батьків), але не може бути більший 1 року.
Чи потрібно відкривати дитині візу, якщо у мене є Шенген і моя дитина буде подорожувати разом зі мною по країнам шенгенської зони ?
Так, дитині також потрібно відкривати візу або оформляти біометричний паспорт.
У моїх дітей немає власного закордонного паспорта, а вписані в мій. Чи можу я з ними виїхати за кордон ?
З 1 квітня 2015 року дітей не вписують в закордонний паспорт батьків, тому мі рекомендуємо виготовити для дітей власний закордонний паспорт.
Чи потрібно купувати додаткову страховку при виїзді за кордон, якщо медична страховка включена в туристичний пакет ?
Так, ми рекомендуємо купувати додаткове страхування, так як стандартна медична страховка туристичного пакету часто покриває лише мінімальні витрати на надання екстреної допомоги; в разі ж будь-яких серйозних проблем зі здоров'ям її не вистачає для оплати всіх необхідних медичних послуг.
Що таке страхування від невиїзду ?
Це страховка, яка відшкодовує збитки клієнта (повну або часткову вартість туристичної путівки) в разі, якщо турист отримає відмову у візі або раптово захворіє перед виїздом. Така страховка не поширюється на випадки, коли турист порушує законодавство або без поважних причин хоче відмовитися від поїздки.
Що таке франшиза при укладанні договору страхування ?
Це сума, до якої страховка не діє. Наприклад, якщо при укладенні договору страхування клієнт вибрав франшизу в розмірі 1000 грн., то при настанні страхового випадку вартістю до цієї суми клієнт не може скористатися послугами страховки, і збитки відшкодовує сам. Фактично, це частина страхової виплати, від якої застрахована особа добровільно відмовляється при настанні страхового випадку.
Які мої дії при настанні страхового випадку ?
У вашому страховому полісі є номер телефону: потрібно подзвонити по ньому і зареєструвати страховий випадок, після цього вам нададуть всю необхідну інформацію і допомогу.
Чи можна виїжджати за кордон з біометричними паспортом? Чи потрібно при цьому відкривати візу ?
Біометричні паспорти дають право в'їзду без візи тільки в країни Євросоюзу. З переліком країн, куди можна поїхати без візи, можете ознайомитися тут
Чи можуть військовозобов’язані чоловіки виїжджати за кордон під час мобілізації ?
Можуть. Ні райвійськкомати, ні Міністерство оборони України не мають законних і практичних можливостей заборонити війсково забов'язаним громадянам України поїхати за кордон, а також пересуватися по території країни.
Що таке харчування за системами «All Inclusive» і «Ultra All Inclusive» ?
Система «all inclusive» - це триразове харчування в основних ресторанах (шведський стіл) з безалкогольними і алкогольними напоями місцевого виробництва, а також невеликі перекуси і напої в додаткових барах протягом дня. У систему «Ultra All Inclusive» додатково входять деякі напої імпортного виробництва.
Якщо ми прилетіли рано рейсом, нас заселять в готель рано вранці ?
Заселення в номер відбувається о 14:00 — згідно міжнародних стандартів. Виселення з номеру — о 12:00.
Чи можу я відмовитися від путівки, і які при цьому наступають штрафні санкції ?
Ануляція туру можлива, але зі штрафними санкціями, яки прописані в договорі. Наприклад штраф за скасування туристом туру за тиждень до вильоту складає 100% вартості туру. Тому рекомендуємо шукати того, хто полетить замість вас.
Чому не проходить оплата по моїй карті ?
Перевірте, будь ласка, наступну інформацію:
 • правильно ви внесли дані своєї карти;
 • у вас не встановлено обмежень на обсяги транзакцій по карті протягом дня;
 • у вас підключена функція оплати через інтернет;
 • на вашій карті вистачає коштів для оплати замовлення.
Кешбек
Це Бонусні Гривні туриста на майбутні бронювання в турагенціі Антонів Тур які можна здійснити починаючи з наступного дня. Бонусні Гривні накопичуються віртуально і можуть використовуватись протягом року на майбутні бронювання в розмірі до 5%. При бронюванні потрібно поставити галочку навпроти «Бонусні гривні». Не можна оплатити тури з відміткою Акція чи скористатись паралельно Клубною Картою.
Читати далі