Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Від Ватикану до Монако: 6 країн, в яких немає аеропортів
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Від Ватикану до Монако: 6 країн, в яких немає аеропортів

Від Ватикану до Монако: 6 країн, в яких немає аеропортів

Збираючись в іншу країну, ми автоматично шукаємо квиток на літак, однак є країни, куди по повітрю дістатися не вийде.

Наприклад, Ватикан – це держава площею всього 0,44 га розташована в центрі Риму, і свого аеропорту у нього немає – зате туди легко дістатися з італійської столиці.

Те ж стосується і Сан-Марино – країна налічує трохи більше 33 тис. мешканців, повністю оточена територією Італії і знаходиться всього за 15 км від міжнародного аеропорту «Ріміні імені Федеріко Фелліні».

Щоб відвідати Монако – другу в списку найбільш маленьких країн, відразу після Ватикану (населення 38,5 тис. осіб), – доведеться прилетіти в міжнародний аеропорт «Ніцца Лазурний Берег», а звідти всього 25 хвилин їзди на машині.

Цікаво, що у третій і четвертій країн в цьому списку, Науру і Тувалу, є власні аеропорти, а у п’ятій і шостій немає.

Сан-Марино ми вже згадували, а щоб потрапити в Ліхтенштейн, доведеться прилетіти в аеропорт «Альтенрайн Санкт-Галлен», розташований за 38 км від столиці.

Те ж саме стосується Андорри, країни протяжністю всього за 40 км – прилетіти сюди не можна. У долині в Піренеях, між гірських хребтів було б важко знайти місце для злітно-посадкової смуги, так що доводиться їздити через Іспанію або Францію – якщо потрібно потрапити в столицю Андорри, найзручніше прилетіти в іспанська аеропорт «Жирона – Коста-Брава».

Немає аеропортів і на палестинських територіях, але ізраїльський міжнародний аеропорт «Бен-Гуріон» знаходиться всього за 42 км від Віфлеєма.

 

 

Схожі статті:
Читати далі