Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » 13 особливостей гігієни в різних країнах, через які відвідувачі можуть потрапити в незручну ситуацію
 1. Головна
 2. Статті
 3. Цікаво дізнатися
 4. 13 особливостей гігієни в різних країнах, через які відвідувачі можуть потрапити в незручну ситуацію

13 особливостей гігієни в різних країнах, через які відвідувачі можуть потрапити в незручну ситуацію

Ранок у кожного з нас починається приблизно однаково: ми встаємо, йдемо в туалет, приймаємо душ і чистимо зуби. Ці дії настільки звичні і рутинні, що, лише опинившись в іншій країні, ми розуміємо, що хтось може виконувати їх по-іншому. Наприклад, жителі Китаю або Південної Кореї, переїхавши в США, дивуються з того, що американці приймають душ вранці, а не перед сном. А мандрівники з арабських країн при бронюванні готелів на Заході просять номер з біде, так як знають, що не у всіх кімнатах воно може бути.

 • У Франції не прийнято мити руки перед їжею, після туалету і після заходу з вулиці. У ванній кімнаті багатьох квартир може не виявитися мильниці, що незвично для людей, що переїхали в цю країну.
 • Бразильці ретельно стежать за гігієною зубів. Їх  чистять після кожного прийому їжі: вдома, на роботі, в громадських місцях. Жителі цієї країни можуть забути що завгодно, тільки не зубну щітку.
 • Якщо в перукарні Китаю ви попросите помити вам голову , вас вважатимуть забезпеченою людиною. Жителі цієї країни люблять приходити для отримання тільки цієї послуги, без стрижки або укладання. Тут це цілий ритуал, приємна процедура з масажем, яка триває 15-20 хвилин. У перукарнях є чіткий поділ для майстрів: одні стрижуть і роблять укладку, інші миють голову.
 • У Сінгапурі підтримують чистоту на державному рівні. Якщо в громадському туалеті ви забули за собою змити і це виявила поліція, вам загрожує штраф до $ 500.
 • Японці приймають ванну в одній воді по черзі. Для них це ритуал розслаблення, тому перед цим люди миються в душі. Першим в ванну йде головний чоловік у сім’ї, потім – всі інші в порядку старшинства. У деяких будинках використана вода йде в пральну машину, де застосовується повторно.
 • У Швеції люди дбають про екологію. Посуд миють не під краном, а в раковині з попередньо набраною в неї водою. Також шведи користуються натуральним милом, незважаючи на те що воно виглядає і пахне не так привабливо, як те, яке шкодить навколишньому середовищу.

У Південній Кореї люблять сауну і скрабування У громадських саунах проводять багато часу: люди натирають себе і один одного скрабами, хтось робить зарядку, хтось спить, хтось читає газету.
13 особливостей гігієни в різних країнах, через які приїжджі можуть потрапити в незручну ситуацію

 • У США більшість людей приймає душ тільки вранці, що, наприклад, викликає у приїжджих з країн Сходу подив. Вони не розуміють, як можна лягти спати, не змивши з себе пил і бруд, що накопичилися за день.

У Великобританії традиційна ванна обладнана двома роздільними кранами, і в ній немає душу. У неї потрібно набрати води з піною, вимитися, а потім вийти, не обполіскуючись. У багатьох готелях сантехніка замінена на сучасну і звичну для туристів з різних країн, але такі готелі користуються меншим попитом у місцевих жителів.
13 особливостей гігієни в різних країнах, через які приїжджі можуть потрапити в незручну ситуацію

 • У Новій Зеландії економлять воду не через те, що вона дорога, а щоб зберегти природу. Душ прийнято приймати з перервами: намочити, закрити кран і намилити, потім ополоснутися. У приватних будинках городи поливають не з шланга, а з відра, щоб витрата води була меншою.
 • В Індії миються двічі в день. Не у всіх є душ, тому деякі користуються відром: наливають в нього воду і потім перекидають на себе. Це також допомагає заощадити час або освіжитися в спекотний день, якщо немає кондиціонера.

У Південній Кореї з трепетом ставляться до великої і малої потреби людини, а в передмісті Сеула навіть є парк , присвячений «туалетній» культурі. У країні багато громадських туалетів, вони чисті і безкоштовні. За кордоном корейці дивуються, коли за це доводиться платити. Вони вважають, що природних потреб не потрібно соромитися, тому замість «Як справи?» Ви запросто можете почути «Як ти їв сьогодні?» Або навіть «Все гаразд у тебе зі стільцем?». Це у корейців в порядку речей.
13 особливостей гігієни в різних країнах, через які приїжджі можуть потрапити в незручну ситуацію
Якщо ви прийдете в гості до когось в Бразилії, вас з порога запитають , чи не хочете ви прийняти душ. Там дуже жарко, люди освіжаються по 2-3 рази на день, тому таке питання відповідає правилам хорошого тону.

Схожі статті:
Читати далі