Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » У Сан-Франциско побудують міні-будинки для безпритульних
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. У Сан-Франциско побудують міні-будинки для безпритульних

У Сан-Франциско побудують міні-будинки для безпритульних

11 грудня влада Сан-Хосе презентували два проекти створення крихітних будинків для безпритульних. Розробкою проектів займалася архітектурна фірма Gensler, їх метою є подолання кризи бездомності в Сан-Франциско і його околицях.

Перед розробниками проектів стояло завдання створити естетично приємні будиночки, які при цьому були б ефективними, безпечними, практичними і зручними.

Розміри жител будуть варіюватися в межах від 80 до 140 квадратних футів (7,4 – 13 кв. Метрів).

Перший проект, що отримав назву «Складаний будинок», являє собою одноповерховий окремий будиночок з похилим дахом.

Другий проект під назвою «Краще разом», пропонує побудувати ряд ромбоподібних будиночків футуристичного дизайну поруч один з одним.

Місто прийняло рішення про введення в дію пілотної програми створення крихітних будинків в якості тимчасових будинків для безпритульних, але найбільша перешкода полягає в нестачі місця для побудови таких притулків. Компанія-розробник проектів спочатку запропонувала розмістити будинку в 221 місці, але міська влада схвалили тільки 37 з них.

Проекти Gensler вимагають зелених насаджень навколо притулків і їх віддаленості від доріг, щоб зробити ці комплекси естетично привабливими, а знайти такі місця в Сан-Франциско – непросте завдання, особливо якщо там планується проводити будівельні роботи.

 

Планування і будівництво будинків займе близько року, їх спорудження заплановано до 2022 року.

Схожі статті:
Читати далі