Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Ви там не спали: дівчина висміює в Instagram місця екстремальних ночівель
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Ви там не спали: дівчина висміює в Instagram місця екстремальних ночівель

Ви там не спали: дівчина висміює в Instagram місця екстремальних ночівель

У соцмережах наполегливо розвивається такий тренд – потрібно створити до неподобства ідеальну сцену для фотографії, навіть якщо вона зовсім не нагадує справжнє життя. Найчастіше це фотографії їжі і «випадкові» портрети в Instagram. Однак тепер тенденція просочилася і в знімки на природі або на вулиці в цілому. Фотографи-мандрівники викладають місця своїх ночівель на обривах або уздовж скелястих гір, щоб продемонструвати неймовірний смак до пригод. І вони виглядають настільки екстремально, що насилу віриться в їх правдивість.

А як водиться, якщо в щось мало віриться, то, швидше за все, це неправда. Тому Луїза Джеффрі (Luisa Jeffery) висміює подібні кемпінги в своєму інстаграмі @youdidnotsleepthere (в перекладі – «ви там не спали»).

Задумка проста: Джеффрі знаходить в інстаграмі фотографію з чудовим видом і до смішного абсурдним місцем для ночівлі якогось мандрівника і публікує її у своєму акаунті, даючи зрозуміти, що кадр був зроблений напоказ.

Така ідея їй прийшла після того, як вони з другом сплавилися по річці і він запропонував поставити намет тільки заради того, щоб зробити фотографію.

«Повернувшись додому, я стала помічати, наскільки деякі фотографії абсурдні».

З літа 2015 року Луїза Джеффрі публікує фотографії, які вона називає «кліше».

Найстрашніший злочин в її очах – висунуті з намету голі ноги або палаючий ліхтар в наметі під нічним небом, що висвітлюється мільярдами зірок.

Знову ж, Джеффрі не стверджує, що на світі зовсім немає таких людей, які б спали в таких божевільно красивих і небезпечних місцях.

«Мій аккаунт присвячений не пошуку правди або неправди. Він скоріше про висміювання кліше, щоб люди просто частіше посміхалися. Я ніколи не сприймала це серйозно ».

Схожі статті:
Читати далі