Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Життя в труні: 20 фото «апартаментів» Гонконгу. І так живуть 200 тисяч осіб!
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Життя в труні: 20 фото «апартаментів» Гонконгу. І так живуть 200 тисяч осіб!

Життя в труні: 20 фото «апартаментів» Гонконгу. І так живуть 200 тисяч осіб!

Населення Гонконгу 7,5 мільйона чоловік, і кількість жителів постійно збільшується. З огляду на дуже маленьку доступну для забудови площу, місцева влада вирішила незвичайним чином вийти з положення. Тут створили так звані «труни-кубікли». Ці жахливі, схожі на клітки «апартаменти» в ООН назвали приниженням людської гідності. Але у 200 тисяч чоловік немає крім них ніякої альтернативи.

«Коли в той день я повернувся додому, то заплакав», – каже фотограф Бенні Лем. У своїй серії «В пастці» Лем показав життя Гонкгонга без прикрас і показного блиску.

«Це люди, яких ми зустрічаємо кожен день. Офіціанти в ресторанах, охоронці в магазинах, прибиральники, кур’єри – вони проходять повз нас. Єдина різниця між нами – умови життя. Це питання людської гідності ».

«Все життя проходить в такому маленькому замкненому просторі: від приготування їжі до сну», – каже Лем. Щоб створити такі «труни», квартиру незаконно ділять на «апартаменти» площею від 1,5 до 12 квадратних метрів. Наприклад, водій таксі, якому здоров’я не дозволяє більше працювати, живе на 18 квадратних метрах за 307 доларів на місяць … Такі умови людськими точно не назвеш!

Схожі статті:
Читати далі