Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Аеропорт, про який можна тільки мріяти: космопорт майбутнього з басейном в Досі
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Аеропорт, про який можна тільки мріяти: космопорт майбутнього з басейном в Досі

Аеропорт, про який можна тільки мріяти: космопорт майбутнього з басейном в Досі

Який він, ідеальний аеропорт для пересадки з рейсу на рейс? Зручний, просторий, комфортний з точки зору логістики і приємний візуально? Все вірно!

Але головне – це басейн! Адже немає нічого кращого, ніж поплавати між тривалими авіаперельотами або відпочити в сауні або хамамі. Коли вперше потрапляєш в аеропорт Дохи, хочеться бачити такими ж і інші великі транзитні авіавузли.

Ласкаво просимо в транзитний аеропорт майбутнього – Hamad International Airport!


Новий аеропорт Дохи Hamad International Airport відкрився навесні 2014 року. В даний момент відкритий і працює тільки Термінал 1, що складається з п’яти конкорсів A-B-C-D-E, але в планах є будівництво Терміналу 2 напередодні Чемпіонату Світу з футболу в 2022 році.

Дві злітно-посадкові смуги довжиною 4 250 м і 4 850 м (це найдовша ВПП в Азії і одна з найдовших у світі). У 2016 році аеропорт обслужив понад 37 млн ​​пасажирів, але в майбутньому розрахункові показники доходять до 97 млн ​​пасажирів і 320 тисяч злетів / посадок на рік.

У Досі зараз будують метро, ​​одна з гілок якого буде обслуговувати новий аеропорт.

Так виглядає аеропорт з борту літака:


Будівля аеропорту:


мечеть:


Зараз не так багато пасажирів вилітає з самої Дохи, основний пасажиропотік – транзитний, тому зал реєстрації досить вільний:


Після контролю безпеки і паспортного контролю ви потрапляєте в головний хол:


Untitled Lamp Bear швейцарського художника-архітектора Urs Fischer. Візитна картка аеропорту в Досі, тут фотографуються абсолютно всі.


Між центральний холом і Конкорсом D і E курсує безпілотний швидкісний поїзд:

Розкішна дитяча зона:


І ютуб зона для старших дітей 🙂


Це бізнес-зал для пасажирів альянсу oneworld рівня sapphire і вище. Я летів економ-класом Qatar Airways, але із золотою картою S7 Airlines я можу скористатися послугами цього бізнес-залу. А всього в аеропорту Дохи 9 бізнес-залів.

На третьому поверсі в готелі в транзитній зоні знаходиться басейн, він включений у вартість проживання. Але також доступний і для всіх інших за 35 $ без обмеження за часом. Кайф неймовірний!


У вас багато часу до пересадки – можна з’їздити на безкоштовну екскурсію в місто:


Якщо не літали через Доху, то, я думаю, що переконав вас спробувати :).

Блогер Олександр Чебан

Схожі статті:
Читати далі