Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Шість чудових будинків плантаторів, які відкриті для екскурсій
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Шість чудових будинків плантаторів, які відкриті для екскурсій

Шість чудових будинків плантаторів, які відкриті для екскурсій

В одному з цих чудових будинків цілком могла б жити відома всім Скарлетт О’Хара, якби вона була не літературним персонажем, а реальною особою. Давайте подивимося, де ж жили заможні американські плантатори до війни Півночі і Півдня.

Oak Alley

Цей будинок розташований на околиці Нового Орлеана, на березі річки Міссісіпі. У 1830 році тутешні землі були куплені одним з найбагатших жителів півдня на ім’я Valcour Aime. Основний його бізнес був пов’язаний з цукровою тростиною, за що він отримав прізвисько «Король цукру».

Головна визначна пам’ятка цього особняка – дивовижної краси дубова алея, що веде до головного входу. Нинішній вік цих дерев – понад 250 років!

По периметру будинок оточений 28-ма колонами – за кількістю дубів, що ростуть на прилеглій території. Сьогодні доступ в Oak Alley відкритий для всіх бажаючих.

Влітку 2013 року тут організували виставку «Рабство в Oak Alley», в рамках якої відвідувачам демонстрували побут 200 рабів, які працювали на місцевій плантації.

Houmas House

Цей будинок, неподалік від Нового Орлеана, вважається одним з ідеальних зразків довоєнної архітектури США. Він був зведений полковником Джоном Смітом Присутнім в 1840 році на землі, що раніше належала індіанцям Хоума (звідси і назва особняка). У 1858 році полковник продав будинок і землі ірландцеві Джону Бернсайд, який на той час входив до списку найбільш заможних цукрових магнатів.

У 1964 році Houmas House став знімальним майданчиком американського чорно-білого трилера «Тихіше, тихіше, мила Шарлотта».

Знімали тут і багато інших фільмів. Сьогодні Houmas House разом з прилеглими плантаціями став унікальним музейним комплексом.

Особливою популярністю це місце користується для проведення весіль.

Drayton Hall

Drayton Hall знаходиться в Південній Кароліні, на річці Ashley, за 24 км від Чарльстона. Будинок побудований в 1740-х роках для Джона Дрейтона і його синів.

За своє життя Джон Дрейтон обзавівся більш ніж сотнею плантацій по всій Південній Кароліні і Джорджії, на яких вирощували все – від рису до бобів індиго.

Drayton Hall став серцем його імперії. У 1977 році організація National Trust for Historic Preservation відкрила будинок для громадськості.

Magnolia Plantations

Magnolia Plantations – один з найстаріших американських особняків. Він був побудований в 1676 році для Томаса і Енн Дрейтона.

Родині Дрейтона особняк і плантації належали протягом 3 століть. В ході Громадянської війни в США будинок був знищений пожежею, але незабаром повністю відновлений.

Особняк оточений неймовірними парками, озерами і лісами, які розкинулися на площі більш ніж 243 гектара. З 1870 року сюди може безперешкодно потрапити будь-хто, хто побажає.

Відвідати можна і 10 кімнат самого будинку.

Stanton Hall

Розташований в містечку Натчез, Міссісіпі, цей будинок колись належав бавовняному магнату Фредеріку Стентону. Будівництво будинку велося з 1851 по 1857 р

Фамільною резиденцією Стентон  служив до 1894 року. За часів Громадянської війни будинок був захоплений військами однієї з протиборчих сторін. Пізніше в ньому відкрили коледж для юних леді. У 1974 році Stanton Hall внесли до списку національних історичних пам’яток, а в 1995 році він потрапив і до переліку пам’яток штату Міссісіпі.

Сьогодні тут працює музей.

Nottoway

Один з найбільших особняків свого часу, луїзіанський Nottoway був побудований в 1857 році для Джона Хампдена Рендольфа з Вірджинії, який розбагатів на продажі цукрового очерету.

Будинок налічував 50 розкішних кімнат, в яких розмістилися всі члени сім’ї Рендольфа – включаючи 11 дітей. Центральної кімнатою будинку був величезний білосніжний зал, де проходили чудові бали і світські раути.

Сьогодні цей зал – популярне місце для проведення весільних церемоній. У Nottoway можна зупинитися і на ніч. До послуг гостей готелю – ресторан і сувенірна крамниця.

Схожі статті:
Читати далі