Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Шість чудових будинків плантаторів, які відкриті для екскурсій

Шість чудових будинків плантаторів, які відкриті для екскурсій

В одному з цих чудових будинків цілком могла б жити відома всім Скарлетт О’Хара, якби вона була не літературним персонажем, а реальною особою. Давайте подивимося, де ж жили заможні американські плантатори до війни Півночі і Півдня.

Oak Alley

Цей будинок розташований на околиці Нового Орлеана, на березі річки Міссісіпі. У 1830 році тутешні землі були куплені одним з найбагатших жителів півдня на ім’я Valcour Aime. Основний його бізнес був пов’язаний з цукровою тростиною, за що він отримав прізвисько «Король цукру».

Головна визначна пам’ятка цього особняка – дивовижної краси дубова алея, що веде до головного входу. Нинішній вік цих дерев – понад 250 років!

По периметру будинок оточений 28-ма колонами – за кількістю дубів, що ростуть на прилеглій території. Сьогодні доступ в Oak Alley відкритий для всіх бажаючих.

Влітку 2013 року тут організували виставку «Рабство в Oak Alley», в рамках якої відвідувачам демонстрували побут 200 рабів, які працювали на місцевій плантації.

Houmas House

Цей будинок, неподалік від Нового Орлеана, вважається одним з ідеальних зразків довоєнної архітектури США. Він був зведений полковником Джоном Смітом Присутнім в 1840 році на землі, що раніше належала індіанцям Хоума (звідси і назва особняка). У 1858 році полковник продав будинок і землі ірландцеві Джону Бернсайд, який на той час входив до списку найбільш заможних цукрових магнатів.

У 1964 році Houmas House став знімальним майданчиком американського чорно-білого трилера «Тихіше, тихіше, мила Шарлотта».

Знімали тут і багато інших фільмів. Сьогодні Houmas House разом з прилеглими плантаціями став унікальним музейним комплексом.

Особливою популярністю це місце користується для проведення весіль.

Drayton Hall

Drayton Hall знаходиться в Південній Кароліні, на річці Ashley, за 24 км від Чарльстона. Будинок побудований в 1740-х роках для Джона Дрейтона і його синів.

За своє життя Джон Дрейтон обзавівся більш ніж сотнею плантацій по всій Південній Кароліні і Джорджії, на яких вирощували все – від рису до бобів індиго.

Drayton Hall став серцем його імперії. У 1977 році організація National Trust for Historic Preservation відкрила будинок для громадськості.

Magnolia Plantations

Magnolia Plantations – один з найстаріших американських особняків. Він був побудований в 1676 році для Томаса і Енн Дрейтона.

Родині Дрейтона особняк і плантації належали протягом 3 століть. В ході Громадянської війни в США будинок був знищений пожежею, але незабаром повністю відновлений.

Особняк оточений неймовірними парками, озерами і лісами, які розкинулися на площі більш ніж 243 гектара. З 1870 року сюди може безперешкодно потрапити будь-хто, хто побажає.

Відвідати можна і 10 кімнат самого будинку.

Stanton Hall

Розташований в містечку Натчез, Міссісіпі, цей будинок колись належав бавовняному магнату Фредеріку Стентону. Будівництво будинку велося з 1851 по 1857 р

Фамільною резиденцією Стентон  служив до 1894 року. За часів Громадянської війни будинок був захоплений військами однієї з протиборчих сторін. Пізніше в ньому відкрили коледж для юних леді. У 1974 році Stanton Hall внесли до списку національних історичних пам’яток, а в 1995 році він потрапив і до переліку пам’яток штату Міссісіпі.

Сьогодні тут працює музей.

Nottoway

Один з найбільших особняків свого часу, луїзіанський Nottoway був побудований в 1857 році для Джона Хампдена Рендольфа з Вірджинії, який розбагатів на продажі цукрового очерету.

Будинок налічував 50 розкішних кімнат, в яких розмістилися всі члени сім’ї Рендольфа – включаючи 11 дітей. Центральної кімнатою будинку був величезний білосніжний зал, де проходили чудові бали і світські раути.

Сьогодні цей зал – популярне місце для проведення весільних церемоній. У Nottoway можна зупинитися і на ніч. До послуг гостей готелю – ресторан і сувенірна крамниця.

Схожі статті:
Читати далі