Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво про подорожі » Чоловікові набридло його життя, і він продав його на аукціоні eBay
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво про подорожі
  4. Чоловікові набридло його життя, і він продав його на аукціоні eBay

Чоловікові набридло його життя, і він продав його на аукціоні eBay

Йен Ашер – унікальна людина, що зуміла докорінно змінити своє існування у віці 48 років. Його історія настільки вражаюча, що ми не можемо вам її не розповісти.

Йен Ашер був одружений на дівчині на ім’я Лаура. Разом вони прийняли рішення переїхати з Англії до Австралії, а через кілька років після еміграції дружина пішла від Йена.

Ашеру було 48 років, коли він вирішив, що з нього вистачить невдач, і виставив все, що у нього було, на аукціон eBay.

За всю свою власність британець виручив 192 тисячі фунтів стерлінгів.

Він продав всі свої транспортні засоби.

Йен примудрився «продати» навіть своїх товаришів і посаду продавця килимів.

Розпродавши все, що мав, чоловік вирушив у подорож.

Британець хотів відчути і випробувати всі принади життя, тому почав пробувати все, на що раніше у нього не вистачило б духу. Він бігав від биків, плавав з білими акулами і поїхав на Каннський кінофестиваль.

Йен Ашер створив перелік цілей, що складався із сотні пунктів, яких він хотів домогтися за 100 тижнів. В результаті він виконав 93 пункти свого плану, серед яких освоєння французької мови, керування літаком і знайомство з Річардом Бренсоном.

За власним визнанням чоловіка, найнезабутніші враження подарувало йому плавання з горбатими китами і мотоподорож по Стіні Смерті.

Ашер відправився в гості до незліченної кількості крабів на острів Різдва.

До того ж британець став автором популярного блогу і книги «Продане життя», які він присвятив людям, що мріють про зміни в житті. Після всіх своїх пригод Йен купив невеликий острів біля берегів Панами, побудував будинок для неспішного життя в своє задоволення.

Така вдала авантюра Ашера принесла йому не тільки масу незабутніх емоцій і моментів, але і подарувала нове кохання в особі дівчини на ім’я Мо.

Закохані об’їхали разом ще кілька країн.

Британець розповідає, що придбав цей острівець, щоб ще хоч трохи насолодитися безтурботністю існування безробітної людини.

Мальовничі володіння Йена Ашера знаходяться на кордоні Коста-Ріки і Панами. Тут чудові пляжі, тропіки і пейзажі, від яких перехоплює подих.

Після того, як британець прославився на весь світ своєю дивовижною історією, компанія Дісней зацікавилася можливістю екранізації його життя.

Схожі статті:
Читати далі