Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » 8 речей, які не варто робити в готельному номері
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. 8 речей, які не варто робити в готельному номері

8 речей, які не варто робити в готельному номері

Для більшості людей відпустку поза домом – це відмінна можливість уникнути таких обридлих справ по дому, як прання, прибирання і готування. Деякі зупиняються в розкішних готелях і попивають мохіто на терасах своїх люксів. А інші (і таких більшість) вибирають більш бюджетні готелі для своєї відпустки. Саме для них призначена ця стаття. Ось кілька порад щодо того, чого робити в таких готелях не можна категорично і з чим потрібно бути обережніше.

1.Не торкайтеся до пульту!

Навіть якщо вам здається, що у вашій кімнаті чисто, не забувайте, що перед вами в ній зупинялися десятки людей. Звичайно, прибиральниці завжди змінюють простирадла, рушники, пилососять килими і миють дзеркала, але ви коли-небудь бачили, щоб вони дезінфікували пульт? Дослідження показали: пульт – найбрудніша річ в кімнаті готелю. Тому перед використанням обов’язково протріть пульт антисептичним, дезінфікуючим засобом або спиртовими вологими салфетками

2.Не залишайте цінні речі в номері

Готель не несе відповідальності за вкрадені і втрачені речі. Так що ніколи, ні за яких обставин не залишайте нічого цінного в номері. Перед виходом з готелю беріть цінні речі з собою або залишайте їх у маленькому сейфі. Такі є майже в кожному номері.

3.Персонал готелю – не ваша прислуга

Всі ми цінуємо особистий простір і приватність, але що робити, якщо з самого ранку персонал приходить, щоб прибрати у вас в номері? Адже їм потрібно звідкись почати, так що якщо ваш номер знаходиться на початку коридору, є велика ймовірність того, що ви прокинетеся від боязкого, але наполегливої ​​стуку в двері раніше, ніж ваші сусіди.

Бути привітними і ввічливими – частина їх роботи. Але це зовсім не означає, що ви не дратуєте працівників готелю нескінченними дзвінками на ресепшн, грубістю і не зовсім доречними питаннями. Ставтеся до них ввічливо і з розумінням.

4.Не готуйте в номері

На перший погляд може здатися, що в номері і готувати-то особливо ніде. Але іноді спокуса розігріти “ту смачну вечерю з готельного ресторану” змушує проявляти незвичайну фантазію і готувати за допомогою праски або фена. Не робіть цього, заради бога.

5.Не намагайтеся вкрасти речі з готелю

Погодьтеся, було б дуже ніяково попастися на крадіжці рушників. До того ж, готель може вирахувати це з вашої плати за номер. Якщо вам дійсно сподобалася якась річ, запитайте, де можна придбати таку ж. Є ймовірність, що вам можуть продати новеньку річ прямо в готелі, а якщо ви вмієте викликати прихильність до себе людей, то можете отримати її безкоштовно. Але ви завжди можете взяти мило і шампунь. Ці речі призначені для одноразового використання і все одно будуть замінені після того, як ви поїдете.

6.Не діліться номером

Ніколи не повідомляйте номер своєї кімнати незнайомцям. Ви ж не хочете, щоб до вас увірвалися і пограбували?

7.Тримайтеся подалі від міні-бару

Так, ці маленькі холодильнички, напхані різною смакотою, виглядають дуже заманливо. Але в найближчому супермаркеті ви знайдете ті ж продукти в кілька разів дешевше.

8.Не намагайтеся пронести в номер своїх тварин

Звичайно, якщо в готелі можна жити з тваринами, – це чудово. Але якщо ні, не намагайтеся потайки пронести їх в номер. За це вам світить величезний штраф. Крім того, хто знає, що може трапитися з вашим котиком, якщо він вийде з номера.

Схожі статті:
Читати далі