Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » 14 типів «краси по-американськи»
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. 14 типів «краси по-американськи»

14 типів «краси по-американськи»

Фотограф з Сан-Франциско Керрі Фрут реалізувала фотопроект «Краса по-американськи». У ньому брали участь 14 оголених жінок, що лежать в пелюстках бузку. Таким чином художниця прагне переконати глядачів, що жіноча краса не залежить від віку, статури і кольору шкіри.

На створення цієї серії фотографа надихнув знаменитий постер фільму Сема Мендеса «Краса по-американськи», на якій зображена оголена актриса Міна Суварі в пелюстках троянд. «Ця сцена відображає квінтесенцію чоловічих сексуальних фантазій. Практично всі красуні в мейнстрімі так чи інакше нагадують дівчину з цього фільму. Але в Америці так виглядають далеко не всі жінки », – каже Керрі Фрут.

Своєю фотосесією художниця прагне допомогти жінкам відчувати себе красивими незалежно від того, наскільки сильно їх зовнішність відрізняється від стереотипів в масовій культурі.

 

Так виглядав оригінальний постер до фільму «Краса по-американськи».


На відміну від бездоганного кінообразу, моделі фотографа були не настільки ідеальні, як дівчина з фільму, що уособлює американську красу.

Крім того, пелюстки троянд були замінені на бузок, який, на думку фотографа, асоціюється з гордістю, красою і впевненістю в собі.

Даний проект створено протестом проти ідеалізації жіночого образу.


Також цим проектом фотограф хотіла показати, що жіноча краса різноманітна і виходить за рамки того, що люди бачать у фільмах і рекламних кампаніях.

«Всі ми щодня бачимо зображення і образи бездоганних красунь в пресі та інтернеті, але вони не реалістичні. Це фантазія. Потім ми дивимося в дзеркало і бачимо когось, хто не відповідає цим стандартам краси. Однак я вважаю, настав час змінити стан речей і повернути владу реальності, а не ілюзії », – говорить про свій проект Фрут.


У проекті взяли участь жінки різного віку і статури. Кожна модель самостійно вибирала позу.


«Дозволивши собі побути в ролі дівчини мрії і відпустивши свої страхи, вони звільняють себе від великої помилки – марної трати енергії на те, щоб думати про те, що вони недостатньо привабливі», – пояснила Фрут.

 

 

Схожі статті:
Читати далі