Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Нагороди World Travel Awards. Стали відомі найкращі авіакомпанії та аеропорти 2019 року
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Нагороди World Travel Awards. Стали відомі найкращі авіакомпанії та аеропорти 2019 року

Нагороди World Travel Awards. Стали відомі найкращі авіакомпанії та аеропорти 2019 року

Якщо цікавитеся авіацією, то маємо для вас новий рейтинг від World Travel Awards. Ця премія претендує на звання найавторитетнішої на світовому туристичному ринку. Отже, дізнайтеся які авіакомпанії, аеропорти, готелі біля них та лаунжі на летовищах світу визнані найкращими в 2019 році.

Провідною авіакомпанією світу за підсумками 2019 визнано Etihad Airways. Відповідну нагороду перевізник отримав 28 листопада в Мускаті в Омані на фінальній урочистій церемонії нагородження премії World Travel Awards.

Крім того, Etihad Airways одержав ще декілька нагород – як найкраща авіакомпанія згідно з відгуками пасажирів, з найкращою розважальною системою та з найкращим обслуговуванням під час рейсу.

Etihad Airways – національна авіакомпанія ОАЕ. Виконує рейси з базового аеропорту в Абу-Дабі до країн Близького Сходу, Африки, Європи, Азії, Австралії та Північної Америки.

Премія World Travel Awards започаткована в 1993 році для відзнаки найкращих компаній в усіх галузях туристичної індустрії. Щороку відбувається декілька гала-церемоній нагородження переможців в тому чи іншому регіоні планети. Насамкінець влаштовується підсумковий гранд-фінал на світовому рівні.

Втім не лише Etihad Airways отримала відзнаки. Наприклад, авіакомпанія Oman Air визнана найкращою в номінації за перший клас, Vietnam Airlines – за преміум-економ клас, а Emirates – за економ-клас.
Літак Emirates
Крім того, ще деякі відзнаки World Travel Awards можуть бути нам цікаві при плануванні подорожей до тієї чи іншої частини світу. Премії також роздано найкращим авіакомпаніям за в номінації “Рейси до різних регіонів планети”. Так, найкращим перевізником до Європи визнана British Airways, Азії – Singapore Airlines, Африки та Південної Америки – TAP Air Portugal, Північної Америки – Virgin Atlantic Airways, Близького Сходу – Oman Air, Індійського океану – SriLankan Airlines.
Літак Virgin Atlantic Airways

До речі, хачете дізнатися який аеропорт визнано найкращим? Тут без сюрпризів. Найкращим летовищем 2019 року визнаний Singapore Changi Airport, а ось найкращим світовим оператором Duty Free обрано The Shilla Duty Free, який працює в деяких країнах Азії.

В той же час премію як найкращий готель в аеропорту отримав Hilton London Heathrow Airport. Втім, якщо шукаєте найкращий резорт поблизу летовища, то варто відвідати Hulhule Island Hotel на Мальдівських островах.
Номер Hulhule Island Hotel

А як щодо відпочинку перед рейсом? Премію World Travel Awards за найкращий лаунж для бізнес-класу в аеропорту отримав Oman Air Business Class Lounge в Мускаті, а за найкращий лаунж для першого класу – GVK Lounge International by TFS Performa в аеропорту імені Чатрапаті Шіваджі в Мумбаї.

Фото з офіційних сайтів переможців

Схожі статті:
Читати далі