Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Дванадцять популярних серед туристів місць, де заборонено фотографувати
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Дванадцять популярних серед туристів місць, де заборонено фотографувати

Дванадцять популярних серед туристів місць, де заборонено фотографувати

Все частіше туристам забороняють робити фотографії в соборах і церквах, а також в музеях і біля популярних пам’яток. Як пише британський таблоїд The ​​Sun, за порушення правила мандрівникам загрожують великі штрафи і навіть арешти.

Базиліка Сакре-Кер, Франція

Базиліка Сакре-Кер, Франція

Туристам не можна робити фотографії в знаменитій базиліці Сакре-Кер в Парижі, розташованої на вершині пагорба Монмартр, через необхідність зберегти духовно-релігійну атмосферу.
Католицький храм, побудований в 1875 – 1914 роках, залишається “священною зоною”, куди люди приходять помолитися, тому якщо вас застануть за фотографуванням, то виженуть.

Сикстинська капела, Ватикан
Сикстинська капела

У колишній церкві у Ватикані заборонено робити фотографії. Туристам не рекомендується навіть крадькома діставати фотоапарат, щоб відзняти чудові стелі, розписані Мікеланджело, оскільки спалахи можуть нашкодити фрескам.

Крім того, ремонтні роботи Сикстинської капели, що тривали 20 років, фінансувалися японським телеканалом Nippon, який придбав ексклюзивні права на твори мистецтва. Незважаючи на те, що термін ліцензії компанії закінчився, заборона залишається в силі, і вас виставлять з каплиці, якщо спробуєте фотографувати.

Долина Царів, Єгипет

долина царів, Єгипет

Видання зазначає, що гробниці для фараонів в Долині Царів в єгипетському Луксорі також заборонено фотографувати. Однак останнім часом для туристів все ж роблять виключення і дозволяють зробити пару знімків без спалаху. Але будьте обережні: якщо вирішите зробити знімки без дозволу і вас зловлять, то в кращому випадку вам загрожує штраф $ 115, а в гіршому – тюремне ув’язнення.

Район Гион, Японія
Кіото, Японія

У японському місті Кіото туристам не можна фотографувати вулиці району Гион, де проживають гейші. Заборона була введена після масових скарг гейш і їх учениць (майко) на туристів, які фотографують їх без дозволу. За порушення правила загрожує штраф в розмірі $ 90.

Музей Ван Гога, Нідерланди
музей Ван Гога, Нідерланди

Як і багато музеїв, галерея Ван Гога в Амстердамі також забороняє відвідувачам фотографувати твори мистецтва. Близько найбільш відомої картини художника “Соняшники” навіть стоїть людина, яка стежить за дотриманням правил. Але для тих, хто хоче зберегти відвідування музею на фото, створені спеціальні “стіни для Селфі”, розписані під популярні полотна “Зоряна ніч”, “Квітучі гілки мигдалю” та інші.

Костніца Кутна-Гора, Чехія
Кутна-Гора, Чехія

Відвідувачам готичного костелу в чеському містечку Кутна-Гора з січня 2020 року заборонять робити фото всередині каплиці через неповагу туристів до історичного і релігійного значення пам’ятки.

Також фотографувати буде заборонено в церкві Успіння Пресвятої Богородиці і святого Іоанна Хрестителя. При цьому всі бажаючі провести фотозйомку повинні будуть отримати дозвіл у церковного приходу району Сідлі. Запит необхідно буде надіслати не пізніше, ніж за три дні до відвідин.

Пляж Мая Кхао, Таїланд
Пхукет, туристи, відпочинок, літак

Британський таблоїд пише, що керівництво аеропорту Пхукета заборонило туристам робити знімки літаків, що йдуть на посадку з пляжу Мая Кхао. Справа в тому, що літаки в цій точці при зльоті та посадці пролітають занадто низько і це смертельно небезпечно для людей. Близько початку злітно-посадкової смуги з’явилися знаки, що попереджають про заборону фотографування, а також заробили для туристів гучномовці, що сповіщають це.

Відповідно до закону про авіацію Таїланду, для будь-якої особи, яка порушила заборону, передбачено тюремне ув’язнення на термін від п’яти до двадцяти років.

Будинок Анни Франк, Нідерланди

будинок Анни Франк

Ще одне місце в Амстердамі, де заборонена зйомка – будинок-музей, де єврейська дівчинка Анна Франк ховалася зі своєю сім’єю від нацистів під час Другої Світової війни. Фотографувати не можна тому, що це буде відволікати відвідувачів від екскурсії і вивчення артефактів.

Hanoi Train Street, В’єтнамХаной, В'єтнам

Вулиця в Ханої, по якій прокладено залізницю, дуже популярна серед туристів, оскільки житлові будівлі та кафе на ній стоять всього за декілька метрів від рейсів. Після того, як поїзд був змушений зробити аварійну зупинку через натовпи туристів на залізниці, мандрівникам заборонили робити фотографії і навіть поставили заглушки, що перекривають доступ до соціальної мережі Instagram.

Ейфелева вежа, Франція

Ейфелева вежа, Париж

Туристи, щодня відвідують знамениту Ейфелеву вежу в Парижі, можуть навіть не підозрювати, що вночі фотографувати символ столиці заборонено. Підсвічування пам’ятки, яку включають увечері, захищена авторським правом Товариства з експлуатації Ейфелевої вежі (SETE). Якщо поліція помітить, що ви фотографуєте, її співробітники мають право вас затримати.

Тадж-Махал, Індія
Індія, Тадж-Махал

Надзвичайної краси усипальниця Тадж-Махал щорічно приваблює мільйони туристів, однак фотографувати оздоблення гробниці строго заборонено, оскільки це вважається неповагою до похованих в ній людей. За дотриманням правил там стежать пильні охоронці.

Мавзолей Леніна, Росія

мавзолей Леніна

Гробниця вождя революції знаходиться в самому серці Москви – на Красній площі. Згідно з правилами відвідування мавзолею, забороняється проносити фото- і відеоапаратуру, мобільні телефони і фотокамери. Перед відвідуванням на контрольно-пропускному пункті біля Микільської вежі здійснюється перевірка на металошукачі, а доглядачі гробниці уважно стежать, щоб ніхто не робив знімки.

Крім того, забороняється проносити сумки і великі металеві предмети, а також пляшки з рідиною. Великі речі можна здати в платну камеру зберігання в Олександрівському саду. Варто відзначити, що чоловіки при вході в мавзолей повинні зняти головний убір.

 

 

 

 

 

 

Схожі статті:
Читати далі