Залишити заявку
Головна » Статті » Туреччина » Марокко – тур “імперські південні міста”
  1. Головна
  2. Статті
  3. Туреччина
  4. Марокко – тур “імперські південні міста”

Марокко – тур “імперські південні міста”

1 день. Касабланка – приліт, трансфер в готель
По прильоту зустріч водієм і трансфер в готель. Ніч в Касабланці

2 день. Касабланка – Рабат – Мекнес

Після сніданку виїзд в Рабат – адміністративну столицю Марокко. Під час екскурсії по Рабаті, Ви побачите королівський палац, руїни давньоримського поселення Шеллі, мавзолей визволителя Марокко Мохамеда 5, вежу Хасан, Касбу Удайя.

Далі продовження шляху в Мекнес. Після прибуття в Мекнес огляд цього марокканського Версаля, побудованого султаном Ісмаїлом, сучасником короля сонця Людовіка 14. Ви відвідаєте стайні султана Ісмаїла, найвеличніші в усьому Марокко фортечні ворота Баб Мансур, площа Ель Хдім і фортеці. За 33 км від Мекнеса на висоті 400 м височать руїни античного міста Волюбіліс, древньої столиці римської провінції Мавританії Тингитанської. Ви зможете насолодитися добре збереженими мозаїками, видовищем величних руїн тріумфальної арки, терм і дому Орфея.

Поселення в готель, ніч в Мекнесе.

3 день. Мекнес – Фес

Після сніданку виїзд в Фес. По прибуттю Вас чекає оглядова екскурсія по визначних пам’ятках Феса. Ви поринете у чарівну атмосферу середньовічного східного міста, прогулятесь по кривим і вузьких вуличках стародавньої медини і познайомитеся з численними пам’ятниками історії та архітектури, які прикрасили колишню столицю Королівства султанів з династії Саадідів і Алауітів. Ви відвідаєте медресе – мусульманський університет, побачите фонтан Нежарін і мечеть Карауїн. Ви потрапите в ремісничі квартали, де майстри гончарного та шкіряного справи працюють за технологією їх дідів і прадідів.

Ввечері поселення в готель. Ніч в Фесі.

4 день. Фес – Ерфуд

Ранній сніданок в готелі і від’їзд в Ерфуд через Міделт, впадину гірського ланцюга Середнього Атласу, а також через Іммузер Кандарья, берберські села, гірськолижний курорт Іфран, село Азру, відоме виробництвом килимів.

Проїжджаючи кедрові ліси і села в еропейському стилі, Ви мимоволі згадаєте про свій дім. Зупинка в місті Міделт для відпочинку та обіду за бажанням. Продовження поїздки в Ерфуд через Еррашідія, долину Oued Ziz. По дорозі Ви також відвідаєте святе джерело Meski.

Після прибуття поселення в готелі. Ніч в Ерфуда.

5 день. Ерфуд – Уарзазат

Рано вранці за бажанням ранній від’їзд на джипах до дюн Мерзуг, форпосту на кордоні однієї з найбільших пустель – Сахари. Світанок в пустелі. Повернення в готель на сніданок.

Далі від’їзд в Уарзазат через Тінрір і знамениту ущелину Тодра. Тінрір – невелике містечко, в минулому важливий стратегічний пункт, – підноситься над рідкісним за красою пальмовою оазою. У 15 км від Тінріра відкривається одне з найбільш захоплюючих видовищ на території Марокко – ущелина Тодра. Дві гігантські скелі рожевого граніту сходяться один з одним на висоті 300 метрів, залишаючи внизу місце для невеликої річки з однойменною назвою і вузьку стежку для туристів. Продовження шляху вздовж долини Дадес повз Келаа М’Гуна з її рожевими плантаціями.

Після прибуття в Уарзазат поселення в готель. Ніч в Уарзазат.

6 день. Уарзазат – Марракеш

Сніданок в готелі і виїзд в Марракеш через знамениту Касбу Аіт Бенхадду. Ця берберська фортеця розташована серед мигдальних дерев і настільки мальовнича, що часто служила знімальним майданчиком для художніх фільмів, в тому числі для «Лоуренса Аравійського» і «Гладіатора». ЮНЕСКО оголосило Касбу Аіт Бенхадду частиною всесвітньої архітектурної спадщини.

Після прибуття поселення в готелі та вільний час для відпочинку. Ніч в Марракеші.

7 день. Марракеш

Після сніданку в готелі, цілий день буде присвячений історичному візиту Марракеша, цієї «перлини Півдня». Оскільки місто було однією зі столиць Королівства в епоху правління трьох династій марокканських султанів, саме тут зосереджена велика кількість музеїв і пам’ятників архітектури, кожен з яких – шедевр мистецтва.

Весь ранок буде присвячено знайомству з ними: мечеть Кутубія, павільйон Манара, оточений оливковими плантаціями, гробниці султанів династії Саадітів і прекрасний зразок палацової архітектури – палац Бах’я, Сади Мажореля.

 

Після обіду Ви відвідаєте найбарвистіший ринок Марроко і знамениту площу Jemaa El Fna. Це справжній театр під відкритим небом. Кого тут тільки не побачиш – йоги, заклинателі змій, знахарі, чаклуни, торговці фруктами і екзотичними приправами.

Після – повернення в готель чи за бажанням за додаткову плату вечеря з Фольклорним Шоу в марокканському ресторані ( «Chez Ali» оплата на місці – приблизно 45 євро за людину). Під склепінням шатра, неодмінного атрибуту марокканського свята, Ви познайомитеся не тільки з найпопулярнішими стравами марроканської кухні, але і з місцевим фольклором. Величні погоничі верблюдів і майстри верхової їзди і марокканської джигитовки надають цьому вечору особливий шарм. Ви коли-небудь бачили танцюючого коня? Якщо ні, буде така прекрасна можливість помилуватися цим видовищем.

8 день. Марракеш – Касабланка, трансфер в аеропорт

Схожі статті:
Читати далі