Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Скільки градусів взимку в квартирах жителів різних країн
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Скільки градусів взимку в квартирах жителів різних країн

Скільки градусів взимку в квартирах жителів різних країн

Ми всі різні: комусь дуже комфортно, коли вдома жарко, а хтось любить, щоб вранці, коли вибираєшся з-під теплої ковдри, була прохолода,, що бадьорить. Але все-таки є певна норма температури повітря для житлових приміщень. Пропонуємо вам переглянути середні температури в будинках різних країн.. І так, налийте собі чашечку чаю, щоб не замерзнути від цих цифр!

Японія: 10 градусів


Незважаючи на досить холодні зими, в Японії немає системи центрального опалення. А в холодну пору року температура повітря цілком може опуститися до нуля. Тому, коли приходить холодна пора, японці дістають зі своїх шаф безліч пристосувань, які допомагають зігрітися: кондиціонери, радіатори, масляні обігрівачі. А ще у них є електричні ковдри, електричні килими, які підігрівають локально місце, де ти сидиш, і традиційне пристосування для кожного японського будинку – котацу. Це стіл з нагрівальними елементами. Такі столи відомі ще з давніх часів, за ними збирається вся родина.

Великобританія: 15 градусів


Туристи дуже люблять розповідати історії про холодні будинках британців, а ще про два крани з окремою холодною і гарячою водою. У Великобританії взагалі немає центрального опалення, тому люди встановлюють індивідуальні газові обігрівачі, які обігрівають будинок і гріють воду. А ще це допомагає заощадити на комунальних платежах.

Нідерланди: 16 градусів


У будинках нідерландців стоять газові котли, і кожен житель сам встановлює необхідну йому температуру. Однак тепло в будинку – дороге задоволення, середній рахунок за опалення взимку може досягати 200 євро. Тому голландці вважають за краще прохолодну температуру повітря, а обігрівають вони зазвичай тільки вітальню і кухню.

Франція: 17 градусів


Більшість приватних будинків у Франції обладнані власною системою опалення, в багатоквартирних же будинках в холодну пору року опалення все-таки подають, проте це теж досить дорого.

Німеччина: 17 градусів


Німці теж обігрівають себе самі: в приватних будинках у них свої котельні, а в багатоквартирних – окреме газове обладнання, яке підведено до батарей. При необхідності його можна регулювати. Тому скільки нагрів, стільки і заплатив. Німці теж намагаються економити на теплі, щоб не витрачати занадто багато грошей на комунальні платежі. Вночі багато хто використовує електронні простирадла – це така грілка, яка включається і відключається автоматично.

Італія: 17 градусів


В Італії теплі зими, однак в квартирі холодно, так як практично немає центрального опалення. А ще в багатьох будинках кам’яні підлоги, від них теж дуже холодно. Так що італійці використовують електричні радіатори і сплять в теплих піжамах.

Іспанія: 18 градусів


В Іспанії є система центрального опалення, але далеко не скрізь. А ще опалення у них дають по годинах: з 19.00 до 22.00, коли люди повернулися з роботи. В інший час іспанці використовують обігрівачі.

Чехія: 18 градусів


У Чехії є водяна система опалення, правда місцеві завжди скаржаться, що працює вона слабо. Тому багато чехів встановлюють окремі теплові насоси і газові котли, а також використовують обігрівачі.

Данія: 18 градусів


У Данії є система центрального опалення, але вона дуже дорога: на рік за опалення суми досягають 4 тисяч євро. Тому у датчан дуже популярні каміни з дровами. Так що це не просто примха, але і економний спосіб зігрітися.

Угорщина: 19 градусів


В Угорщині газова система опалення, і платіж за опалення для квартири з двома спальнями в середньому в місяць досягає 60 євро. Але в старих будинках все ще використовують дров’яні печі.

Румунія: 20 градусів


Центральна система опалення Румунії працює на газі. Однак в 1990-х роках були численні витоки газу, тому багато будинків перейшли на приватні опалювальні котли. І працюють вони досить-таки добре, забезпечуючи комфортну температуру в будинках.

США: 20 градусів


У холодних регіонах США використовують газове опалення. Його включає домовласник, коли більшість мешканців будинку вважатимуть за потрібне.

 

Схожі статті:
Читати далі