Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Найщасливіші люди – ті, хто витрачає гроші на подорожі, а не на речі
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Найщасливіші люди – ті, хто витрачає гроші на подорожі, а не на речі

Найщасливіші люди – ті, хто витрачає гроші на подорожі, а не на речі

Життя – це спогади, а не діаманти. І ось чому …

Коли настає день зарплати і платіж надходить на рахунок, то Ви проводите більше часу зі своїми картами, ніж в Facebook, Instagram і Tinder разом узятих. Миттєве задоволення, яке з’являється після покупок дорогого одягу, модних кросівок і ювелірних прикрас сміливо можна вважати залежністю.

Але набагато важливіше пам’ятати про цінності пригод в нашому житті, ніж розорятися на наступну дорогу річ від нашого улюбленого дизайнера; за гроші можна купити щастя – це правда.

Насправді, найщасливіші люди у світі знайшли спосіб піти від купівельної залежності і непотрібних витрат. Замість цього вони вкладають свої гроші в подорожі, пригоди і спогади, що, безумовно, окупається.

Якщо ми все почнемо інвестувати в своє майбутнє, а не в кросівки, то наше життя буде більш красиве, ніж те, що можна купити за гроші.

Життя – це спогади, а не діаманти

Просто подумайте: в кінці життя ви збираєтеся згадувати про те, що у вас був iPhone Х, поки все користувалися iPhone 7 або збираєтеся згадувати золоті моменти з людьми, які допомогли вам стати тим, хто ви є?

Дослідження, опубліковане в «Журналі Позитивної психології», показує, що люди, які витратили гроші на покупку дорогих товарів, а не інвестували їх в пригоди, часто зменшували цінність нового товару безпосередньо після його покупки, повідомляє Хаффінгтон Пост.

Дослідники з Університету Сан-Франциско виявили, що люди усвідомлюють життя за спогадами, які ми створюємо, але ми настільки занурені в тренди, що робимо покупки, про які згодом жалкуємо.

Перш, ніж вони зробили покупки, учасники дослідження сказали, що пригода буде більш вигідна, ніж покупка найбажаніших речей зі свого списку бажань.

Після покупки, незалежно від того, до чого схилялося їх серце, учасники незабаром зрозуміли, що краще б витратили ці гроші на пригоди, які б підвищили їх рівень щастя на більш тривалий час.

Зосередьтеся на тому, що робить вас щасливим, а не на тому, що робить знаменитим.

Дослідження, проведені в Корнельському університеті показують, що сучасні люди схильні робити свої покупки під впливом суспільства, що робить такі речі, як годинник з діамантами і золоті ланцюги не тільки супер дорогими, але модними і привабливими.

Також нам подобаються блискучі товари нашого суспільства, дорогі подарунки та іграшки, якими ми щодня обмінюємося. Нас відрізняє від предків те, що ми оточені світом соціальних медій, і просто купуємо те, що пропонує нам реклама.

Доктор Томас Гіловіч, професор психології в Корнельському університеті, шукає зв’язок між грошима і щастям. Він каже: Ми купуємо речі, щоб зробити себе щасливішими, і нам це вдається. Але тільки на деякий час. Спочатку нові речі нас захоплюють, але потім ми звикаємо до них.

Гіловіч робить на цьому акцент. Я не кажу, що ви не повинні витратити пару важких тижнів на покупку нового вбрання, але більший внесок Ви повинні зробити і те, що змусить Вас переживати, що створить спогади на все життя, а не в елемент, який втратить свої круті властивості через кілька років (якщо пощастить).

Гіловіч сказав Фест Компані: Наші подорожі – набагато більша наша частина, ніж наші матеріальні блага. Вам можуть дуже подобатися ваші матеріальні речі.

Ви можете вважати, що частина Вашої індивідуальності визначається цими речами, але, тим не менш, вони не є частиною Вас. Але Ваші переживання дійсно є частиною Вас. Ми – загальна сума наших переживань.

Відірвіться від цінника і досліджуйте навколишній світ.

Некст Веб повідомляє, що в Сполучених Штатах перебувають 79 мільйонів сучасних людей, більше трьох мільйонів становлять горезвісне покоління бебі-бум, відповідальне за багато робочих місць, галузі та державні програми, що знаходяться в нашому розпорядженні.

Але промисловості доведеться переглянути покоління, якщо вона збирається націлити на нас свою рекламу. Більшість з нас починає розуміти, що зароблені власною працею гроші, які ми витрачаємо на подорожі, освіту і творчість – безцінне.

Дослідники говорять, що компаніям потрібно буде пристосуватися до такої зміни в мисленні, щоб конкурувати і виживати в новому світі нашого покоління.

В кінцевому підсумку, це довгострокові інвестиції в наше власне щастя. Трата грошей на речі, які підносять наше життя – наповнює нас золотими спогадами і незабутніми пригодами – ми не просто змінюємо індустрію, яка нас оточує, ми проливаємо позитив і світло на цей світ.

Кожен день ми переконуємо себе купувати речі, які нам не потрібні, витрачаємо гроші, яких у нас немає, щоб придбати сміття, яке знеціниться за кілька тижнів.

Покоління Міленіуму є одним з найбільших і найвпливовіших груп суспільства, і у нас є унікальна можливість контролювати долю наших гаманців і інвестувати в життя.

Навіщо купувати новий телефон, коли ви можете відкласти 400 $ на квиток на літак в країну, де ви раніше ніколи не були? Люди, які живуть з цілями на майбутнє, інвестиціями і щастям в своєму мисленні, живуть, як правило, набагато щасливіше, ніж споживачі, занурені в товари і нісенітницю.

Прийшов час припинити рахувати гроші на карті і почати думати про спогади, які можна зробити за рахунок додаткових заощаджень і дорожньої карти.

 

Схожі статті:
Читати далі