Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво про подорожі » Фальшиві пам’ятки, що збирають натовпи довірливих туристів
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво про подорожі
  4. Фальшиві пам’ятки, що збирають натовпи довірливих туристів

Фальшиві пам’ятки, що збирають натовпи довірливих туристів

Вирушаючи в подорож, ми всі хочемо привезти звідти масу вражень. І тут вирішальну роль матиме вибір країни і місць, які ми збираємося відвідати.

Справа в тому, що є маса бажаючих нажитися на ваш відпочинок. Тому потрібно чітко знати, яке місце чим славиться, а також його історію, щоб не потрапити в численний клан туристів, яких відправляють «туди, не знаю куди».

Сьогодні ми розповімо як раз про такі пам’ятки, вигадані і створені штучно, для заробляння грошей на популярності будь-якого фільму або спотворенні історії. Дивіться і вибирайте правильні місця для відпочинку.

«Піц Глорія», Швейцарія


Якщо ви дивилися епопею про Джеймса Бонда, ця назва повинна бути вам знайомою. Це ресторан на вершині гори, в якому розгортається дія фільму. Але цей ресторан був збудований «під фільм» – продюсер профінансував будівництво за спеціальним договором.

Сонна лощина, США


Це миле містечко носило зовсім іншу назва до деяких пір. Вдало екранізована відома новела послужила причиною зміни назви містечка. Для більш прямих асоціацій у туристів.

Шангрі-Ла, Китай


Прекрасний роман фантаста Хілтона 1933 року «Втрачений горизонт» викликав великий інтерес публіки. А значить тут же з’явилося чимало бажаючих поживитися на цьому інтересі. Уряд китайського міста Чжундянь прийняло рішення про офіційну зміну назви на Шангрі-Ла в 2001 році.

Потрібно додати, що місто дійсно прекрасне. І з’їздити туди потрібно обов’язково, там багато справжніх пам’яток.

Міст через річку Квай, Таїланд


У цьому випадку також роль зіграв художній твір – однойменний роман П’єра Буля. Частину річки з іншою назвою перейменували, і все вийшло як в книзі. Варто відзначити, що перейменування відбулося після екранізації.

Контрольно-пропускний пункт «Чарлі», НімеччинаЦього пункту не стало при об’єднанні Німеччини в 1990 році. А перед вами просто місце, де знаходився цей пункт.

Тут американські та російські солдати несли службу поруч, охороняючи різні боки кордону.

Будинок 221б по Бейкер-стріт, Великобританія


Будинок більш відомий як будинок Шерлока Холмса. І хоча всім відомо, що придуманий персонаж має таке ж фантазійне місце проживання, будинок на Бейкер-стріт ніколи не пустує.

Варто додати, що така адреса з’явилася вже після виходу книги про знаменитого детектива.

Замок Бран, Румунія


Тут виникла деяка плутанина – відомий всім замок, де нібито жив Дракула, або його прототип, таким зовсім не є. Зате добре зберігся, на відміну від замку-сусіда, де жив справжній чоловік, з якого був списаний всесвітньо відомий вампір Влад Цепеш.

Острів Філи, Єгипет


Цікавий випадок стався з островом, де знаходилися найдавніші храми. На острові Філи побудували греблю, після чого храми вирішено було перенести на інший, більш вдалий по висоті острів Агілкія. Фактично храми були заново відбудовані на новому місці.

Балкон Джульєтти, Італія


Є багато різних легенд і історій, якими «обріс» знаменитий твір Шекспіра. Серед них і цей балкон, на якому нібито розгорталася ніжна сцена між Ромео і Джульєттою. Насправді, звичайно, цього балкона не було за часів, коли був написаний роман.

 

 

Схожі статті:
Читати далі