Залишити заявку
Головна » Статті » Європа » Лайфхак для мандрівників. Ваш відпочинок більше не буде дорогим!
 1. Головна
 2. Статті
 3. Європа
 4. Лайфхак для мандрівників. Ваш відпочинок більше не буде дорогим!

Лайфхак для мандрівників. Ваш відпочинок більше не буде дорогим!

Між туристом і мандрівником є ​​велика різниця. Перший під час поїздки витрачає нечувану суму грошей, а другий точно знає, де і як можна заощадити. Якщо ви зібралися у відпустку за кордон, то саме час дізнатися про ті хитрощі, які допоможуть не витратити все накопичене за одну поїздку! Запам’ятовуйте і беріть на озброєння.

 1. Майже в кожному музеї є безкоштовний день. Обов’язково ще вдома перевірте цю інформацію щодо музеїв, які збираєтеся відвідати!
 2. Якщо ви їдете удвох з коханою людиною, то перед бронюванням номера повідомте, що ви приїхали на медовий місяць. Вас знайдуть чим порадувати!
 3. Якщо у вашому турі передбачено багато переїздів, то беріть квитки на нічні автобуси, адже це непогано заощадить гроші.
 4. Якщо ви хочете відвідати пам’ятку, яка знаходиться просто на природі і ніяк не захищається, то зробіть це рано вранці! Тоді білетера ще навіть не буде на робочому місці.
 5. Ловіть таксі в аеропорту в зоні відльоту. Таксист, який тільки що вивантажив людей, не встигне занадто швидко накрутити вам величезну ціну.
 6. На багатьох хмарочосах розміщені не тільки оглядові майданчики, а й ресторани. Якщо ви з усією впевненістю повідомте на вході, що вам потрібно піднятися саме туди, то не доведеться платити за квиток! За ці гроші ви і зможете поїсти.
 7. Якщо в літаку є кошерне харчування, то замовляйте саме його. Воно і смачніше, і порції більше.
 8. Якщо у вас є трохи часу в чужому місті, то ви можете залишити чемоданчик (маленький!) в шафці супермаркету. Години на прогулянку вам цілком вистачить, якщо час підтискає!
 9. Якщо ви прилетіли в Німеччину, то зверніть увагу, що біля стійок Lufthansa можна безкоштовно випити кави і взяти газету.
 10. Якщо ще вдома ви точно знаєте, в який музей збираєтеся піти, то краще скачати собі аудіогід і не витрачати гроші на екскурсовода.
 11. На сайті neweuropetours.eu ви зможете знайти безкоштовні екскурсії для 18 країн Європи!
 12. Якщо ви добре володієте англійською мовою, то можете зайти в ресторан і попросити меню російською мовою (або будь-якою іншою, яку добре знаєте), а потім відшукати там парочку помилок (вони обов’язково знайдуться). Запропонуйте свою допомогу у виправленні, і вас обов’язково чим-небудь пригостять!
 13. Якщо ви побачили безкоштовний туалет, то обов’язково сходіть, адже це велика рідкість. Краще змусьте себе!
 14. Якщо хочете знайти безкоштовні розваги закордоном, то набирайте в інтернеті такі запити: «Barcelona for 0 euro», «Paris pour 0 euro».
 15. Якщо збираєтеся накупити купу подарунків родичам і близьким, то краще відправитися не в сувенірний магазин, а в антикварну крамницю. Там ви знайдете прекрасні речі за зниженою ціною!

Прислухайтеся до цих порад, адже закордоном вони будуть просто безцінними для вас! Навчіться відпочивати і при цьому економити гроші.

Схожі статті:
Читати далі