Залишити заявку

Лайфхак для мандрівників. Ваш відпочинок більше не буде дорогим!

Між туристом і мандрівником є ​​велика різниця. Перший під час поїздки витрачає нечувану суму грошей, а другий точно знає, де і як можна заощадити. Якщо ви зібралися у відпустку за кордон, то саме час дізнатися про ті хитрощі, які допоможуть не витратити все накопичене за одну поїздку! Запам’ятовуйте і беріть на озброєння.

 1. Майже в кожному музеї є безкоштовний день. Обов’язково ще вдома перевірте цю інформацію щодо музеїв, які збираєтеся відвідати!
 2. Якщо ви їдете удвох з коханою людиною, то перед бронюванням номера повідомте, що ви приїхали на медовий місяць. Вас знайдуть чим порадувати!
 3. Якщо у вашому турі передбачено багато переїздів, то беріть квитки на нічні автобуси, адже це непогано заощадить гроші.
 4. Якщо ви хочете відвідати пам’ятку, яка знаходиться просто на природі і ніяк не захищається, то зробіть це рано вранці! Тоді білетера ще навіть не буде на робочому місці.
 5. Ловіть таксі в аеропорту в зоні відльоту. Таксист, який тільки що вивантажив людей, не встигне занадто швидко накрутити вам величезну ціну.
 6. На багатьох хмарочосах розміщені не тільки оглядові майданчики, а й ресторани. Якщо ви з усією впевненістю повідомте на вході, що вам потрібно піднятися саме туди, то не доведеться платити за квиток! За ці гроші ви і зможете поїсти.
 7. Якщо в літаку є кошерне харчування, то замовляйте саме його. Воно і смачніше, і порції більше.
 8. Якщо у вас є трохи часу в чужому місті, то ви можете залишити чемоданчик (маленький!) в шафці супермаркету. Години на прогулянку вам цілком вистачить, якщо час підтискає!
 9. Якщо ви прилетіли в Німеччину, то зверніть увагу, що біля стійок Lufthansa можна безкоштовно випити кави і взяти газету.
 10. Якщо ще вдома ви точно знаєте, в який музей збираєтеся піти, то краще скачати собі аудіогід і не витрачати гроші на екскурсовода.
 11. На сайті neweuropetours.eu ви зможете знайти безкоштовні екскурсії для 18 країн Європи!
 12. Якщо ви добре володієте англійською мовою, то можете зайти в ресторан і попросити меню російською мовою (або будь-якою іншою, яку добре знаєте), а потім відшукати там парочку помилок (вони обов’язково знайдуться). Запропонуйте свою допомогу у виправленні, і вас обов’язково чим-небудь пригостять!
 13. Якщо ви побачили безкоштовний туалет, то обов’язково сходіть, адже це велика рідкість. Краще змусьте себе!
 14. Якщо хочете знайти безкоштовні розваги закордоном, то набирайте в інтернеті такі запити: «Barcelona for 0 euro», «Paris pour 0 euro».
 15. Якщо збираєтеся накупити купу подарунків родичам і близьким, то краще відправитися не в сувенірний магазин, а в антикварну крамницю. Там ви знайдете прекрасні речі за зниженою ціною!

Прислухайтеся до цих порад, адже закордоном вони будуть просто безцінними для вас! Навчіться відпочивати і при цьому економити гроші.

Схожі статті:
Читати далі