Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Жахливі фотографії сміттєвого острова в Карибському морі
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Жахливі фотографії сміттєвого острова в Карибському морі

Жахливі фотографії сміттєвого острова в Карибському морі

Екологи протягом багатьох років борються з пластиковою катастрофою, придумуючи все нові способи переробки, однак на планеті накопичується все більше і більше пластику. В Європі переробка відходів давно на висоті, але, на жаль, така ситуація далеко не всюди.

Недавно в мережу потрапили фотографії, які були зроблені в Карибському морі біля берегів Гондурасу. Їх виклала на своїй сторінці Керолін Пауер, вона живе на острові Роатан. Здавалося б, Карибське море, острів, сонце і фантастичні пляжі – це напевно райське містечко, куди хочеться втекти від міської метушні. Але подивіться на ці кадри! Знімки акваторії жахають, тут практично не видно води, справжній острів … зі сміття! Поверхня моря покрита різним пластиком, тут є одноразовий посуд і пакувальний матеріал.

Каркасом для цього острова служать водорості і гілки, які заплуталися в пластмасі. Крізь сміттєвий острів практично не проникає сонячне світло, тому на території гине риба. Але не тільки це стає причиною смерті морських мешканців: вони вмирають, давлячись пластиком.

Екологи зробили висновок, що все це сміття винесла в океан річка Мотагуа. Раніше було знято відео про те, як тонни сміття з величезною швидкістю несе течія.

Автор фотографій закликає замислитися над тим, якої шкоди ми завдаємо планеті. І вона пропонує провести простий тест: не викидати протягом тижня весь пластик (пакети, пляшки, вилки), а потім подивитися, яка гора з цього вийде. А так як багато хто ставиться безтурботно до сортування відходів, то все це «добро» рано чи пізно потрапляє в Світовий океан, переміщуючись по поверхні планети.

Схожі статті:
Читати далі