Унікальний випадок в історії: астронавт з Північної Кореї першим висадився на Сонці

Північна Корея знову попереду всієї планети. Ще кілька років тому ця країна стала чемпіоном світу з футболу і ось тепер нове досягнення. Корейський космонавт висадився на Сонце і успішно повернувся назад.

Пропаганда в Північній Кореї настільки сильна, що народ беззастережно вірить всьому, що говорить влада. Кілька років тому, весь світ сміявся над тим, що корейці вирішили привласнити собі чемпіонство світу з футболу, хоча їхня збірна навіть не вийшла в чверть фінал. Однак, в цю новину повірила вся країна. І не повірити було не можна, адже сумніви там загрожують покаранням.

Нещодавно по корейському телебаченню пройшло повідомлення про те, що 17-річний космонавт зміг дістатися до поверхні Сонця, та ще й висадитися там. Юнак повернувся додому цілим і неушкодженим, ставши національним героєм.

Хунг Іл Хонг – ось ім’я героя, який всупереч всім законам фізики зміг зробити неможливе. Він полетів на Сонце вночі, щоб не обпектися, і повернувся назад уже через 18 годин. Кім Чен Ин вже чекає юного космонавта у себе в резиденції, щоб нагородити його по достоїнству. Неймовірно, правда? Але у корейців немає іншого виходу, як повірити в цю нісенітницю.

Щоб ви розуміли, температура поверхні Сонця постійна і становить 6 000 градусів, незалежно від земного часу. Звичайно, влада Північної Кореї не надала ніяких доказів вдалого приземлення на пекучу зірку.

 

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7

Режим роботи:

Пн - Пт. 10:00 - 19:00 Сб. 10:00 - 16:00 Нд. 11:00 - 16:00

Телефон:

+38(032) 242 13 15 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link