Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Унікальний випадок в історії: астронавт з Північної Кореї першим висадився на Сонці
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Унікальний випадок в історії: астронавт з Північної Кореї першим висадився на Сонці

Унікальний випадок в історії: астронавт з Північної Кореї першим висадився на Сонці

Північна Корея знову попереду всієї планети. Ще кілька років тому ця країна стала чемпіоном світу з футболу і ось тепер нове досягнення. Корейський космонавт висадився на Сонце і успішно повернувся назад.

Пропаганда в Північній Кореї настільки сильна, що народ беззастережно вірить всьому, що говорить влада. Кілька років тому, весь світ сміявся над тим, що корейці вирішили привласнити собі чемпіонство світу з футболу, хоча їхня збірна навіть не вийшла в чверть фінал. Однак, в цю новину повірила вся країна. І не повірити було не можна, адже сумніви там загрожують покаранням.

Нещодавно по корейському телебаченню пройшло повідомлення про те, що 17-річний космонавт зміг дістатися до поверхні Сонця, та ще й висадитися там. Юнак повернувся додому цілим і неушкодженим, ставши національним героєм.

Хунг Іл Хонг – ось ім’я героя, який всупереч всім законам фізики зміг зробити неможливе. Він полетів на Сонце вночі, щоб не обпектися, і повернувся назад уже через 18 годин. Кім Чен Ин вже чекає юного космонавта у себе в резиденції, щоб нагородити його по достоїнству. Неймовірно, правда? Але у корейців немає іншого виходу, як повірити в цю нісенітницю.

Щоб ви розуміли, температура поверхні Сонця постійна і становить 6 000 градусів, незалежно від земного часу. Звичайно, влада Північної Кореї не надала ніяких доказів вдалого приземлення на пекучу зірку.

 

Схожі статті:
Читати далі