У Карибському морі створили неймовірний штучний кораловий риф

У квітні 2017 року гігантська скульптура кракена була затоплена разом з кораблем епохи Другої світової війни недалеко від Британських Віргінських островів в Карибському морі, в якості місця народження нової екосистеми коралів.

Проект під назвою BVI Art Reef – це робота компанії NGO Unite B.V.I. спільно з групою художників Secret Samurai Productions, групою соціального підприємництва Maverick1000 і некомерційної освітньої організацією Beneath the Waves. «Передбачається, що за короткий час корабель і скульптура привернуть величезну кількість морських істот. Всі – від коралів до морських губок, акул і черепах оселяться тут », – каже Клайв Петрович, один з керівників проекту.


До того ж творці BVI Art Reef сподіваються, що кракен і корабель залучать до Британських Віргінських островів увагу дайв-туристів і нового покоління людей, захоплених збереженням океану. Корабель був спеціально підготовлений і очищений відповідно до найвищих стандартів, що забезпечило його безпеку як для океану і його жителів, так і для дайверів.

 

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7

Режим роботи:

Пн - Пт. 10:00 - 19:00 Сб. 10:00 - 16:00 Нд. 11:00 - 16:00

Телефон:

+38(032) 242 13 15 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link