Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » У Карибському морі створили неймовірний штучний кораловий риф
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. У Карибському морі створили неймовірний штучний кораловий риф

У Карибському морі створили неймовірний штучний кораловий риф

У квітні 2017 року гігантська скульптура кракена була затоплена разом з кораблем епохи Другої світової війни недалеко від Британських Віргінських островів в Карибському морі, в якості місця народження нової екосистеми коралів.

Проект під назвою BVI Art Reef – це робота компанії NGO Unite B.V.I. спільно з групою художників Secret Samurai Productions, групою соціального підприємництва Maverick1000 і некомерційної освітньої організацією Beneath the Waves. «Передбачається, що за короткий час корабель і скульптура привернуть величезну кількість морських істот. Всі – від коралів до морських губок, акул і черепах оселяться тут », – каже Клайв Петрович, один з керівників проекту.


До того ж творці BVI Art Reef сподіваються, що кракен і корабель залучать до Британських Віргінських островів увагу дайв-туристів і нового покоління людей, захоплених збереженням океану. Корабель був спеціально підготовлений і очищений відповідно до найвищих стандартів, що забезпечило його безпеку як для океану і його жителів, так і для дайверів.

 

Схожі статті:
Читати далі