Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Фотограф з вертольота знімає аеропорти, і вони схожі на креслення прискіпливого інженера
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Фотограф з вертольота знімає аеропорти, і вони схожі на креслення прискіпливого інженера

Фотограф з вертольота знімає аеропорти, і вони схожі на креслення прискіпливого інженера

Як і у інших фанатів авіації, одержимість повітряним транспортом почалася у фотографа Майка Келлі ще в дитинстві і ніколи його не залишала. Келлі взяв в оренду вертоліт, щоб пролетіти над Міжнародним аеропортом Лос-Анджелеса, Логістичним аеропортом Південної Каліфорнії і аеропортом Сіетл Боїнг Філд і показати масштаби, яких з землі ви ніколи не побачите.

За допомогою свого фотопроекту Майк Келлі хотів показати складність і масштаб сучасного авіасполучення. Фотографії Келлі – симфонія симетрії.

Звичайно, отримати дозвіл на політ над аеропортом зовсім непросто. Щоб домогтися цього, Келлі довго співпрацював з Міжнародним аеропортом Лос-Анджелеса. Він працював з аеропортом, щоб знімати зображення для рекламних кампаній, і одночасно налагоджував відносини, щоб робити свої особисті проекти.

«Сума людських знань і зусиль, спрямованих на те, щоб ці залізні птахи були побудовані, літали і відправлені у відставку, просто величезні. Поки ми сидимо в терміналі, ми оточені неймовірною інфраструктурою, масштаби якої з землі зрозуміти неможливо », – розповів Майк Келлі.

 

Схожі статті:
Читати далі