Фотограф з вертольота знімає аеропорти, і вони схожі на креслення прискіпливого інженера

Як і у інших фанатів авіації, одержимість повітряним транспортом почалася у фотографа Майка Келлі ще в дитинстві і ніколи його не залишала. Келлі взяв в оренду вертоліт, щоб пролетіти над Міжнародним аеропортом Лос-Анджелеса, Логістичним аеропортом Південної Каліфорнії і аеропортом Сіетл Боїнг Філд і показати масштаби, яких з землі ви ніколи не побачите.

За допомогою свого фотопроекту Майк Келлі хотів показати складність і масштаб сучасного авіасполучення. Фотографії Келлі – симфонія симетрії.

Звичайно, отримати дозвіл на політ над аеропортом зовсім непросто. Щоб домогтися цього, Келлі довго співпрацював з Міжнародним аеропортом Лос-Анджелеса. Він працював з аеропортом, щоб знімати зображення для рекламних кампаній, і одночасно налагоджував відносини, щоб робити свої особисті проекти.

«Сума людських знань і зусиль, спрямованих на те, щоб ці залізні птахи були побудовані, літали і відправлені у відставку, просто величезні. Поки ми сидимо в терміналі, ми оточені неймовірною інфраструктурою, масштаби якої з землі зрозуміти неможливо », – розповів Майк Келлі.

 

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 09:00-20:30 Сб. 10:00-18:00

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link