Залишити заявку
Головна » Статті » США » 5 приголомшливих природних чудес, які ви можете побачити тільки в США
  1. Головна
  2. Статті
  3. США
  4. 5 приголомшливих природних чудес, які ви можете побачити тільки в США

5 приголомшливих природних чудес, які ви можете побачити тільки в США

За приголомшливими видами, від яких захоплює дух, варто поїхати, навіть, якщо це далеко. The Money зібрали список місць в США, тижнева поїздка в які обов’язково запам’ятається і обійдеться менш ніж в $ 3500 на двох.

1. Bristlecone Pines, штат Каліфорнія


Загальна вартість тижня на двох: $ 2 548

Викривлений стовбур найстарішої сосни в світі в поєднанні з порожнім ландшафтом гір точно запам’ятається. Дереву Мафусал майже 4800 років.

Це чудо природи знаходиться в годині їзди на схід від Бішопа, штат Каліфорнія. Якщо вам подобається екстремальний відпочинок, то візьміть тур по Silver Canyon Road.

2. Великий Каньйон, штат Арізона


Загальна вартість тижня на двох: $ 2 763

Навіть якщо ви бачили сотні фотографій цього самого знаменитого пейзажу, все одно його варто побачити на власні очі. Ви можете прогулятися по South Rim, але якщо хочете отримати справжню пригоду, то вирушайте по South Kaibab Trail в каньйон.

Цей похід зазвичай займає від чотирьох до шести годин. У нього найкраще вирушати в зимові місяці, коли повітря холодніше, але сонце ще досить гріє, щоб на стежці не було снігу і льоду.

3. Національний парк Йосеміті, штат Каліфорнія

Загальна вартість тижня на двох: $ 2 289

Національний парк Йосеміті – це улюблене місце шукачів пригод. Парк займає площу в 3 027 кв. км. Тут можна знайти скелі на будь-який смак, побачити стародавні секвої і влаштувати відпочинок на березі гірських озер, спостерігаючи за вражаючими водоспадами.

Ті, хто любить складні походи, просто зобов’язані піднятися на вершину Half Dome. Тут знайдеться чим зайнятися досвідченим альпіністам. На схід від Ель-Капітана знаходиться Йосемітський водоспад, найвищий водоспад в Північній Америці.

4. Велике призматичне джерело, штат Вайомінг

Загальна вартість тижні на двох: $ 3 313

Велике призматичне джерело – це третє за величиною гаряче джерело в світі, діаметром 91 метр і глибиною 49 метрів. Середня температура води +71 градус за Цельсієм.

Вражає всіх Призма в першу чергу не стільки розмірами (хоча і цим теж), але і своїм кольором. Адже не просто так назвали це джерело Призмою – він поєднує всі кольори веселки в собі. Залежить колір від термофільних бактерій, які живуть на поверхні джерела, а також від пори року. Колір бактерій змінюється від зеленого до червоного, залежно від температури води, в якій вони знаходяться. Чим вище температура, тим більше колір йде в червону гаму. У літній період можна побачити помаранчевий колір “війок”, а ось взимку їхній колір змінюється на зелений.

5. Льодовик Менденхолл, штат Аляска

Загальна вартість тижня на двох: $ 3 458

Якщо близько Призми жарко, то в льодовику Менденхолл холодно. Льодовик протяжністю близько 19 км розташований в долині Менденхолл, приблизно в 19 км від центру міста Джуно в південно-східній частині Аляски.

Дістатися до печер складніше, ніж до льодовика в цілому. Щоб потрапити в печери, необхідно пройти на байдарці навколо озера Менденхолл. Вид на білі яскраві льодовики, що тут відкривається, того вартий.

Лісова служба США вважає подорож до льодовиках небезпечною, тому туди не варто вирушати поодинці. Сюди можна купити організовані тури, які коштують близько $ 349.

 

 

Схожі статті:
Читати далі