Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво про подорожі » 15 неймовірних фото Малайзії, після яких ви купите квиток в цю країну
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво про подорожі
  4. 15 неймовірних фото Малайзії, після яких ви купите квиток в цю країну

15 неймовірних фото Малайзії, після яких ви купите квиток в цю країну

Розділена Південно-Китайським морем, Малайзія ніби поєднує в собі дві країни – півострів Малайзія і Малайзійське Борнео. По всій території Південно-Східної Азії розкинулися високі гори, незаймані пляжі, вапнякові печери і одні з найкрасивіших чайних плантацій в світі. Ця приголомшлива природна краса, доповнена сучасними містами і неповторною культурою, робить Малайзію одним з кращих місць на планеті як для подорожей, так і для життя. Якщо ви не дуже вірите нашим словам, то ось 15 фотографій, які вас переконають!

Храм Кек Лок Сі з семиярусною пагодою і тисячами бронзових статуй – один з найпрекрасніших буддійських храмів в Малайзії, а може, і в усьому світі.


На нагір’ї Камерон в Паханг розташувалися найбільші чайні плантації в Малайзії. За чудовими зеленими пагорбами, що тягнуться вдалину, знаходяться сади метеликів і полуничні ферми.


Площа морського парку Тон Сакаран становить 86 500 одиниць, тому він відомий своїми приголомшливими місцями для дайвінгу.


Місто Кота-Бхару, розташований на східному узбережжі Малайзії, є домом для багатьох музеїв, мечетей і знаменитого ринку Сіті Хадіджа.


Парк Кінабалу, розташований в Сабаху на північному Борнео, знаменитий найвищою горою в країні – Кінабалу.


Перентійські острови являють собою невелику групу островів, розташованих між Північно-Східної Малайзією і Таїландом. Вони відомі своїми пляжами з білим піском і кораловими рифами.


Дивовижний міст Скай-Брідж – одна з найпопулярніших визначних пам’яток на архіпелазі Лангкаві.


Печери Бату – це серія з трьох вапнякових печер і декількох невеликих печер, в яких знаходяться індуїстські святині. Вони розташовані в семи милях на північ від Куала-Лумпура. Крім святинь, це місце славиться величезною золотою статуєю Муругана, індуїстського божества.


Прекрасне місто Семпорна продемонструє весь колорит місцевого життя. Багато людей тут живуть в «водяних селах».


Унікальних малайських тигрів на планеті залишилося всього близько 250 особин. Зараз їх можна зустріти в південних і центральних районах Малайзійського півострова.


Куала-Лумпур – одне з кращих міст на планеті для того, щоб сповна насолодитися екзотичною, різноманітною і дуже смачною вуличною їжею.


Столиця острова Пенанг, Джорджтаун, є другим за величиною містом Малайзії. Він відомий своїм стріт-артом і британською колоніальною архітектурою.


Національний парк Гунунг-Малу є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 2000 року. Тут є тисячі видів рослин, мільйони кажанів і найбільша печерна камера в світі.


Мечеть Мелака відкрита в 2006 році і розташована на південному березі штучного острова Малакка в Малайзії.


Річка Кінабатанган простягається на 348 миль через малайзійський штат Сабах, створюючи середовище проживання для морських крокодилів, борнеївських орангутанів, пігмейських слонів і т.д.

 

 

Схожі статті:
Читати далі