Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Небо, літак, дівчина: компанія «Антонов» опублікувала свої рекламні плакати часів СРСР
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Небо, літак, дівчина: компанія «Антонов» опублікувала свої рекламні плакати часів СРСР

Небо, літак, дівчина: компанія «Антонов» опублікувала свої рекламні плакати часів СРСР

В середині минулого століття в СРСР зняли рекламу літаків «Ан», націлену на західних покупців. Деякі з цих фотографій побачили світ лише недавно: партійні керівники не дозволили використовувати їх за кордоном, і вони багато років зберігалися в архівах компанії «Антонов».

Аеродром «Жуляни», Київ, 1967 рік.

Керуючі компанії резонно вирішили, що літаки будуть купувати в основному чоловіки, тому для рекламних фотографій знімали жінок: «Генеральний конструктор вважав, що авіаційна реклама повинна бути максимально функціональною, тому саме з його легкої руки демонстраційна фотопродукція фірми отримала помітну спрямованість саме на чоловічу аудиторію – авіаційна технічна естетика доповнилася жіночою красою ».

Ан-12, 1958-1959 роки.

Спочатку рекламу випробували на радянських військових, міністрах та інших чиновниках. Їм показали модель, яка зупинила «Волгу» під лопатями літака «Ан», щоб продемонструвати переваги більш високого розміщення двигунів.

Аеродром «Гостомель», Київська область України, 1973 рік.

Потім «Антонов» почав виробляти пасажирські літаки Ан-10, Ан-14 і Ан-24, які потрібно було представити на повітряних шоу в Нью-Йорку, Брюсселі, Парижі та інших містах.

1960 рік.

Рекламні знімки робили і самі співробітники компанії, і професійні художники Київської кіностудії (нині студія імені Довженка).

1960 рік.

Фільми та буклети випускали відразу в декількох версіях: російською, англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами.

1960 рік. ВДНХ

Схожі статті:
Читати далі