На пляжах в Італії заборонили те, що у нас роблять майже всі

Важлива новина для любителів покурити на березі: на всіх пляжах Італії заборонили кидати в пісок недопалки. Штраф для порушників складе близько 300 євро. Ідея хороша, але цього не достатньо.

Багато хто вважає, що потрібно заборонити куріння на пляжах по всій Італії, оскільки пляж – відкритий простір, на якому зосереджено багато людей, здоров’я яких має бути в безпеці. Законодавчі органи та муніципалітети зацікавлені, щоб заборонити куріння на національних пляжах.

Новими правилами вже введена заборона на куріння в автомобілі (на стоянці або під час руху) і в присутності вагітних жінок.

Також не можна курити на відкритому повітрі біля лікарень і дитячих установ.

Настав час взяти приклад деяких місцевих органів влади, які заборонили курити на пляжах. Вченими з Національного інституту раку в Мілані були проведені наукові дослідження на пляжі в Бібіоне. Результати були настільки значні і неймовірні, що в 2014 році, вперше в Італії, заборонили курити на курорті.

При певних умовах забруднення накопичуються під парасолькою. Концентрація шкідливих речовин може багаторазово перевищувати допустимий рівень. А на пляжі хочеться розслабитися і дихати свіжим морським повітрям, а не отруювати свій організм сигаретним димом …

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7

Режим роботи:

Пн - Пт. 10:00 - 19:00 Сб. 10:00 - 16:00 Нд. 11:00 - 16:00

Телефон:

+38(032) 242 13 15 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link