Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » На пляжах в Італії заборонили те, що у нас роблять майже всі
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. На пляжах в Італії заборонили те, що у нас роблять майже всі

На пляжах в Італії заборонили те, що у нас роблять майже всі

Важлива новина для любителів покурити на березі: на всіх пляжах Італії заборонили кидати в пісок недопалки. Штраф для порушників складе близько 300 євро. Ідея хороша, але цього не достатньо.

Багато хто вважає, що потрібно заборонити куріння на пляжах по всій Італії, оскільки пляж – відкритий простір, на якому зосереджено багато людей, здоров’я яких має бути в безпеці. Законодавчі органи та муніципалітети зацікавлені, щоб заборонити куріння на національних пляжах.

Новими правилами вже введена заборона на куріння в автомобілі (на стоянці або під час руху) і в присутності вагітних жінок.

Також не можна курити на відкритому повітрі біля лікарень і дитячих установ.

Настав час взяти приклад деяких місцевих органів влади, які заборонили курити на пляжах. Вченими з Національного інституту раку в Мілані були проведені наукові дослідження на пляжі в Бібіоне. Результати були настільки значні і неймовірні, що в 2014 році, вперше в Італії, заборонили курити на курорті.

При певних умовах забруднення накопичуються під парасолькою. Концентрація шкідливих речовин може багаторазово перевищувати допустимий рівень. А на пляжі хочеться розслабитися і дихати свіжим морським повітрям, а не отруювати свій організм сигаретним димом …

Схожі статті:
Читати далі