Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » International SOS розповіла про найнебезпечніші і найбезпечніші країни
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. International SOS розповіла про найнебезпечніші і найбезпечніші країни

International SOS розповіла про найнебезпечніші і найбезпечніші країни

Найбільша в світі медична та туристична сервісна компанія International SOS опублікувала свій звіт про рівень безпеки країн для мандрівників. Звіт створений у формі інтерактивної карти, на якій позначили найнебезпечніші і безпечні для туристів місця планети.

Інтерактивна карта розміщена на сайті International SOS, вона пропонує користувачеві оцінити безпеку за кількома параметрами – стандарти та доступність всілякої медичної допомоги та ризики зіткнутися з захворюваннями, безпеку на дорогах і надійність транспортної інфраструктури, а також загальна безпека, включаючи кримінал, збройні конфлікти, тероризм, ефективність служб безпеки та екстреної допомоги, вразливість країни до стихійних лих.

У найбезпечніші за медичними показниками країни потрапили США і Канада, майже вся Західна Європа, Туреччина, Катар і ОАЕ, Південна Корея і Японія, Австралія, Нова Зеландія, Уругвай, Чилі, Ізраїль, ПАР і ряд острівних держав. У зоні високої і дуже високої небезпеки – майже вся Африка, частина Південної і Центральної Америки, країни Близького Сходу, Грузія, Вірменія, Туркменістан, Узбекистан, Киргизія і Таджикистан, деякі держави Південно-Східної Азії. Росія, популярні у російських туристів Таїланд, Індія, В’єтнам, Індонезія, Філіппіни, а також Аргентина і Бразилія – ​​в списку країн з «швидко мінливим рівнем ризиків».

Найвища безпека на дорогах – у Канади, Австралії та Нової Зеландії, частини країн Західної Європи. Росія опинилася на передостанній сходинці рейтингу з позначкою «Висока небезпека». Такий же рівень приписаний Китаю, Бразилії, деяким країнам Південної Америки і Близького Сходу. «Дуже небезпечно» на дорогах Таїланду, В’єтнаму, Мадагаскару, практично всієї Африки, Домінікани, Казахстану, багатьох країн Близького Сходу. Цікаво, що Індії з її незрозумілим для європейців і росіян трафіком дісталася градація «Помірна безпека» – на рівні Білорусі.

«Нікчемне» число ризиків для загальної безпеки виявлено в Гренландії, Ісландії, Данії, Норвегії, Фінляндії, Швейцарії, Люксембурзі та Ліхтенштейні, Словенії. Низький рівень – у США і Канади, практично всієї Європи, Австралії та Нової Зеландії, Таїланду, В’єтнаму, Південної Кореї, Японії та ін. Росія із середнім рівнем небезпеки йде в одному ряду з Бразилією, Індією, Україною, Туреччиною. Небезпечними і екстремально небезпечними визнані багато країн Африки, в тому числі частина Єгипту і Алжиру, велика частина Близького Сходу, частина Індії і деякі райони країн Південно-Східної Азії.

Міжнародна сервісна компанія International SOS спеціалізується на медичній допомозі, консультаціях з питань безпеки та інформації про поїздки, службах екстреної допомоги, охорони здоров’я, евакуації і репатріації. Компанія була заснована в 1985 році для надання медичних консультацій, консультацій з питань безпеки та допомоги людям, які живуть і подорожують за кордоном. International SOS працює більш ніж з 1000 місць в 90 країнах і щорічно приймає близько 5 млн звернень з проханням про допомогу.

 

Схожі статті:
Читати далі