Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Emirates представила новий перший клас, створений спільно з Mercedes-Benz
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Emirates представила новий перший клас, створений спільно з Mercedes-Benz

Emirates представила новий перший клас, створений спільно з Mercedes-Benz

Emirates на авіасалоні в Дубаї представила оновлений перший-клас для літаків Boeing 777, створений спільно з Mercedes-Benz.

Авіакомпанія запропонує пасажирам повноцінні каюти, повністю ізольовані від салону і оформлені в світлих тонах в стилістиці салонів автомобілів Mercedes-Benz S-Class.

Каюти першого класу Emirates тепер повністю відокремлені від салону перегородками

Вони отримають нові шкіряні крісла, які можуть розкладатися в повноцінне ліжко або ж займати попереднє положення zero-gravity, що дозволяє, за словами розробників, створити відчуття розслабленості і невагомості.

Розважальна система в новому першому класі представлена ​​32-дюймовими Full HD телевізорами. Керувати нею, а також різними функціями в каюті, пасажири зможуть за допомогою бездротового пульта управління або ж спеціального сервісного екрану.

Також пасажири зможуть здійснювати відео-дзвінки бортпровідникам, щоб повідомити про свої побажання.

Нові каюти першого класу в Boeing 777 будуть розміщуватися по схемі 1 + 1 + 1. Пасажирам сьютів, розташованих по ліву чи праву сторону, запропонують біноклі, щоб можна було спостерігати за обстановкою зовні. Для кают, розташованих по центру без доступу до вікон Emirates створила імітацію ілюмінаторів, в яких проектується реальне зображення з камер зовні.

Перші рейси на Boeing 777 з оновленим салоном першого класу Emirates зробить 1 грудня через Дубаї в Женеву і Брюссель.

Схожі статті:
Читати далі