За рік туристи кинули у фонтан Треві в Римі понад $ 1,5 мільйона

Одна з найпопулярніших визначних пам’яток Риму – фонтан Треві. Згідно з легендою, людина, яка кинула в нього монетку, повернеться в місто знову. Якщо дві монети – тоді він зустріне свою любов, три – піде під вінець. Ті, хто не пошкодують покласти чотири, розбагатіють.

До речі, монети потрібно кидати не так, як вам заманеться. Слід встати до фонтану спиною, взяти їх в праву руку і перекинути через ліве плече.

Судячи з тієї суми, яку щорічно збирають чистильники, загадане збувається. На початку 2000-х з фонтану діставали понад $ 800 000. Зараз же цифра подвоїлася і зросла до $ 1,6 млн.

Є два фактори, за якими Рим став заробляти на фонтані більше. Перший – збільшився потік туристів. Другий – комунальні служби почали збирати монети кожен день. Раніше їх частину діставали звичайні люди, які не соромилися залазити в воду і хотіли трохи заробити. Тепер же купання в римських фонтанах заборонено законом. Штраф – від $ 350 до $ 600. Влада відзначає, що не можна використовувати культурну спадщину не за призначенням і піддавати її загрозі.

Коли монети зібрані, їх відправляють на очищення і сортування.

Монети з фонтану дістають різні: від доларів до єн. Але, крім грошей, в ньому знаходять медальйони, ключі, браслети, окуляри і навіть вставні щелепи.

Всі зібрані гроші йдуть на благодійність – притулки і столові для малозабезпечених.

Простежити за процесом збору грошей з фонтану можна у відеозаписі.

Ось таким способом туристи роблять добру справу, самі того не розуміючи, адже кошти підуть на допомогу тим, кому вони потрібні.

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 09:00-20:30 Сб. 10:00-18:00 Нд. 10:00 - 18:00

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link