Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » З яких країн їдуть нестерпні туристи
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. З яких країн їдуть нестерпні туристи

З яких країн їдуть нестерпні туристи

Російські туристи мають не найкращу репутацію в світі. Що тут говорити, дорвавшись до відпустки і «ол інклюзіва», деякі з них здатні тільки одним «Тагілом» розполохати найближчі до курорту округи. А там, де багато алкоголю, починається хамство, бійки, дрібні крадіжки та інші неприємні витівки.

Однак, як пише  російський тревел-блогер Сергій Анашкевич, останнім часом боятися за кордоном стали не лише росіян. Він опублікував  свій рейтинг нестерпних туристів.

Китайці

 

Першість в рейтингу найгірших туристів блогер віддав представникам Піднебесної. Про те, наскільки щільно переповнений китайцями туристичний ринок, всі прекрасно знають. Втім, як і про їх поведінку в аеропортах. Всього один факт – уряду КНР довелося опублікувати офіційну пам’ятку для пасажирів про те, як слід поводитися на борту і в аеропортах.

В основі випадків, прописаних в пам’ятці, лежать скарги пасажирів і співробітників аеропортів. Серед випадків, за які китайці будуть суворо покарані і навіть притягнуті до кримінальної відповідальності, значаться блокування дій або напад на співробітників аеропорту та членів екіпажу, незаконне проникнення на перон або злітно-посадкову смугу, знищення і псування об’єктів аеропорту, відкривання дверей літака, пошкодження авіаустаткування і перевезення небезпечних інструментів.

Не краще йдуть справи у жителів Китаю і з поведінкою в готелях і місцях культурного дозвілля. Найчастіше після візиту туристичної групи співробітникам доводиться витрачатися на невеликий капітальний ремонт номера (відомо безліч випадків, коли китайці затоплювали сусідів і псували номери).

Ну а фраза «no photos» і зовсім валить китайців в шок. Любителі зафіксувати кожну секунду свого життя, вони зазвичай плюють на правила і дістають смартфони і під час вистав, і в галереях.

Ще одна проблема – прийом їжі. У Китаї вважається нормальним видавати некрасиві звуки за столом, випльовувати рибні кістки на тарілку і навіть кидати сміття під стіл, що шокує офіціантів в ресторанах.

Британці

На другому місці в списку опинилися жителі Великобританії. Ввічливі, доброзичливі й уважні туристи моментально перетворюються, лише злегка пригубивши келих. Бігати голими по вулиці, стрибати з балкона в басейн, битися з власною тінню – в мережі чимало прикладів, коли нібито манірні англійці відкривалися глядачам з іншого боку, досить погуглити «п’яний британець» …

Мер хорватського курортного острова Хвар, втомлений від місцевих британських туристів, оголосив про штраф в розмірі 700 євро для тих, хто буде вживати алкоголь в громадських місцях.

Плямують ім’я Великобританії не тільки галасливі компанії зі спиртним. Шахрайство з харчовими отруєннями, яке передбачає отримання компенсації від готелів за фіктивні хвороби, вже досягло масштабів епідемії в Іспанії та інших європейських країнах.

Одна пара, яка, за їхніми твердженнями, через готельну їжу заробила шлункові судоми і важку діарею, була розгнівана, коли з’ясувалося, що під час відпустки вони випробували 109 алкогольних напоїв.

Німці

«Бронзу» Сергій Анашкевич віддав німцям. Якщо британці п’ють, то ці дратують своїм занудством. Для більшості німецьких туристів правила – це святе. І якщо меню в готелі виявиться одноманітним, а в спальні не буде тераси, зазначеної в брошурі, вони, швидше за все, почнуть вимагати компенсацію.

Іноді претензії доходять зовсім до абсурду. Так, один з клієнтів німецької туристичної компанії, перебуваючи на відпочинку, за кожною вечерею замовляв собі три пива. Кожен новий стакан трохи відрізнявся за обсягом від попереднього, пильний ж німець фіксував усі обсяги недоливу. Повернувшись додому, він відправив деталізовану претензію, в якій були перераховані всі недолиті мілілітри з діючими цінами.

Друга проблема – постійні скарги. Кілька років тому навіть вийшла книга «Вибачте, але ваш готель згорів» (Sorry, Ihr Hotel ist abgebrannt), де автори зібрали найабсурдніші і найсмішніші скарги німців під час подорожей.

 

Так, один з любителів дайвінгу звинуватив туроператорів в тому, що з їхньої вини скрутив собі шию. Причому він нікуди не пірнав. У своїй скарзі клієнт зазначив, що вся справа була в плоскому телевізорі, який висів на стіні в неправильному місці. Через це, лежачи в ліжку, турист був змушений постійно вивертати голову, поки у нього щось не заклинило в потилиці. Три дні, які він міг провести, насолоджуючись підводним плаванням, пішли на реабілітацію.

Американці

Вирушаючи в подорож, американці не проти випити зайвого і піти на дрібну крадіжку. Результат – п’яні витівки, туалет там, де закортить, зниклі речі з готельних номерів і безмежне хамство. До того ж, більшість американських туристів вважають, що на відпочинку вони можуть робити (а також отримувати) все, що хочуть. Якщо співробітник готелю виконати прохання відмовляється, йому в ноги (або за комір, кому як пощастить) летять доларові купюри.

Ізраїльтяни

Поведінка ізраїльтян на відпочинку, за словами Сергія Анашкевича, часто мало чим відрізняється від поведінки британців і американців – те ж саме пияцтво і злодійство. Правда, за своєю природою вони більш темпераментні, тому до ранку в номерах проходять галасливі посиденьки, що часто турбує інших відпочиваючих.

Ще одна негативна риса туристів із Землі обітованої – скнарість. Якщо миритися з витівками китайців власники готелів готові заради додаткового прибутку, то з ізраїльтян навряд чи можливо отримати зайвий долар.

Росіяни

Все-таки список найгірших туристів світу не міг обійтися без росіян. І тут все цілком передбачувано: вкрадені туалетні приналежності, посуд і меблі, побутова техніка, п’яні дебоші, зламані готельні меблі і хамське ставлення до персоналу. Проте, на противагу стереотипам, російський блогер, поставив своїх співвітчизників аж на шосте місце.

Схожі статті:
Читати далі