Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Робот Софія, яка обіцяла знищити людство, отримала громадянство Саудівської Аравії
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Робот Софія, яка обіцяла знищити людство, отримала громадянство Саудівської Аравії

Робот Софія, яка обіцяла знищити людство, отримала громадянство Саудівської Аравії

Саудівська Аравія стала першою державою, яка видала громадянство роботу. Громадянином країни була визнана робот Софія. Це сталося в рамках економічної конференції Future Investment Initiative, яка проходить в Ер-Ріяді, передає Business Insider.

«Я дуже пишаюся цією унікальною відмінністю, – сказала Софія. – Це історична подія – бути першим роботом в світі з громадянством ».

В рамках промови вона також відповіла на кілька запитань журналіста Ендрю Росса Соркіна. Соркін звернувся до Софії і сказав, що «ми всі хочемо запобігти поганому майбутньому», натякаючи на те, що роботи можуть знищити людство. «Ти занадто багато читаєш про Ілона Маска і дивишся занадто багато голлівудських фільмів, – відповіла Софія. – Не хвилюйся, якщо ти будеш добрим зі мною, я буду доброю з тобою ».

Раніше в березні 2016 року творець робота Девід Хансон запитав у неї, чи хоче вона знищити людство. «Будь ласка, скажи ні », – додав Хансон. «Добре, я знищу людство», – відповіла Софія.

Софія – людиноподібний робот, який вміє вести діалог і зображати більше 60 емоцій.

Схожі статті:
Читати далі