Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » «Макдоналдс» в Китаї більше не буде
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. «Макдоналдс» в Китаї більше не буде

«Макдоналдс» в Китаї більше не буде

Ресторани мережі фастфуду McDonald’s в Китаї отримали нову поетичну назву. Тепер мережа іменується «Цзінь Гун Мень» (Jingongmen), що перекладається як «Золоті арки».

До цього компанія називалася «Майданлао» (Maidanglao), що не несло якогось певного сенсу і було всього лише транскрибування назви ресторану з англійської на китайську мову.

Відзначається, що новий варіант викликав суперечливу реакцію відвідувачів. Одні вважають, що тепер McDonald’s звучить на китайському як назва меблевого салону і змушує споживачів сумніватися в їстівності страв. З точки зору інших користувачів, нове найменування не підходить для іноземного бренду і швидше схоже на назву державного підприємства Китаю. Третім слово «Цзінь Гун Мень» ріже слух.

У представництві мережі в Шанхаї пояснили, що перейменування стосується тільки назви зареєстрованого в КНР підприємства, але не його бренду, колишніми залишилися і вивіски, і меню.

Минулого літа компанія McDonald’s оголосила про продаж 80% свого бізнесу в КНР. Покупцями стали китайська державна інвестиційна корпорація CITIC Group і американський інвестиційний фонд Carlyle Group. Договір буде діяти протягом 20 років.

Нова компанія, яка називається тепер Golden Arches China Management Limited, буде найбільшою франшизою «Макдоналдс» за межами США. В Китай McDonald’s прийшов ще на початку 1990-х років. В даний час налічується близько 2400 ресторанів мережі в материковому Китаї і 240 в Гонконзі. У найближчі п’ять років в КНР планують відкрити ще півтори тисячі закладів.

 

Схожі статті:
Читати далі