«Макдоналдс» в Китаї більше не буде

Ресторани мережі фастфуду McDonald’s в Китаї отримали нову поетичну назву. Тепер мережа іменується «Цзінь Гун Мень» (Jingongmen), що перекладається як «Золоті арки».

До цього компанія називалася «Майданлао» (Maidanglao), що не несло якогось певного сенсу і було всього лише транскрибування назви ресторану з англійської на китайську мову.

Відзначається, що новий варіант викликав суперечливу реакцію відвідувачів. Одні вважають, що тепер McDonald’s звучить на китайському як назва меблевого салону і змушує споживачів сумніватися в їстівності страв. З точки зору інших користувачів, нове найменування не підходить для іноземного бренду і швидше схоже на назву державного підприємства Китаю. Третім слово «Цзінь Гун Мень» ріже слух.

У представництві мережі в Шанхаї пояснили, що перейменування стосується тільки назви зареєстрованого в КНР підприємства, але не його бренду, колишніми залишилися і вивіски, і меню.

Минулого літа компанія McDonald’s оголосила про продаж 80% свого бізнесу в КНР. Покупцями стали китайська державна інвестиційна корпорація CITIC Group і американський інвестиційний фонд Carlyle Group. Договір буде діяти протягом 20 років.

Нова компанія, яка називається тепер Golden Arches China Management Limited, буде найбільшою франшизою «Макдоналдс» за межами США. В Китай McDonald’s прийшов ще на початку 1990-х років. В даний час налічується близько 2400 ресторанів мережі в материковому Китаї і 240 в Гонконзі. У найближчі п’ять років в КНР планують відкрити ще півтори тисячі закладів.

 

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link