Залишити заявку
Головна » Статті » 10 речей, які здивували » Португалія. 10 речей які мене здивували
  1. Головна
  2. Статті
  3. 10 речей, які здивували
  4. Португалія. 10 речей які мене здивували

Португалія. 10 речей які мене здивували

Португалія – це миролюбна країна, де збираються паломники з цілого світу . Тут люди зцілюються і створюються добрі діла. Навіть корида найдобріша в світі. Молодь Європи саме в столиці Португалії любить активне спілкування на вузеньких вулицях. Лісабонське нічне життя є одним з найпозитивніших в світі.

1. Три таємниці Фатіми.

Тоді як в інших частинах Європи йшла руйнівна Друга Світова війна, тут, в цій далекій від подій світового масштабу, нікому не відомій, глухій, сільській місцевості, сталися події що перетворили її на одне з найважливіших місць паломництва католицького світу місто Фатіма.
Кількість людей, що прибувають сюди, свідчить про те, яке величезне значення набуло це місце . В дні найбільш важливих святкувань число присутніх досягає мільйона. З паломництвом пов’язують незліченні дивовижні зцілення і інші події.

1-3-1024x683

2. Ілюзія океану.

З висоти пташиного польоту здається, що береги Лісабону омиваються океаном. По приземленні з вуст португальців стає зрозумілим, що це – Те́жу. Найбільша ріка Піренейського півострову, яка бере початок на теренах Іспанії та впадає в Атлантичний океан в районі Лісабону.

2-4-1024x683

3. Корида буває доброю!

Португальська варіація бою з биком значно відрізняється від іспанської. На ній бик залишається живий . Класичний португальський бій биків включає кінну частину, головний учасник якої – всадник-кавальєро, і частину, у якій вісім неозброєних фуркадо втихомирюють бика. Залишається один хлопець і тримає його за хвоста. Далі з’являється стадо корів, спрацьовує стадний інстинкт бика і він іде за коровами з арени.

3-4-1024x683

4. Майже як в Америці.

Цікавий факт. Із-за схожості конструкції і кольору міст ім. “25 квітня” порівнюють з мостом “Золоті Ворота” в Сан-Франціско, США. Дійсно дуже схожі. Це висячий міст довжиною коло 2 км, що сполучає столицю Лісабон на північному (правому) і порт Алмаду на південному (лівому) березі річки Тежу. Він входить в число 20 найдовших висячих мостів у світі.

4-4-1024x683

5. Кожен поїзд унікальний.

Написання графіті на пасажирських потягах дивує. Поїзди постійно рухаються і часто добре охороняються. Я бачив, як така краса створюється командою з 10 людей за кілька хвилин на зупинці – це мистецтво малювання тісно пов’язано з адреналіном. Кожен раз художники ризикують бути спійманими.

5-3-1024x683

6. Чому чисті пляжі?

По суті, це попільничка, яка була розроблена, для гасіння і утилізації сигарет на пляжі. Цей новий винахід не лише запобігає залишку попелу та окурків на пляжах, але і дає рекламодавцям і організаціям можливість спілкуватися з людьми на пляжах.
Оскільки мільйони сигарет залишаються на пляжах кожен місяць, і оскільки реклама є дуже обмежена в пляжній зоні – цей продукт вирішує два питання одночасно.

6-1-1-1024x683

7. В Лісабоні пусті бари.

Там вирує атмосфера нічного життя біля вул. Байро Альто і на набережній. Часто люди виходять з барів, кафе, ресторанів і дискотек на вузькі вулиці, щоб поговорити, випити, потанцювати саме там. Атмосфера на маленьких вуличках як у вулику, а приміщення барів вільні. Туди заходять тільки за випивкою. Ця яскравість і веселість триває всю ніч.
Лісабонське нічне життя є одним з кращих в Європі.

7-1-1024x683

8. Португальці мають почуття гумору.

Це ж треба на червоному трамваї написати що це жовтий автобус. Напевно маркетинговий хід.

8-2-1024x683

9. Відчуй себе деревом.

Жартую. Вазони, які стоять на набережній такі великі, що на них можна сідати як на лавочку і є місце для сумки чи інших речей. Яскравістю і колоритністю вони створюють настрій всім туристам.

9-1-1024x683

10. Хочеш авто Мерседес – їдь в Лісабон.

Оскільки в більшості таксі – Мерседеси, то цю розкіш можна дозволити собі кожного дня . Ціни на проїзд приблизно рівняються з українськими. Якщо вас більше чим двоє то в центральній частині міста буде вигідніше переміщатися на таксі. Таксисти дружелюбні і знають англійську.

10-2-1024x683

10a-1024x683

Схожі статті:
Читати далі