Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Мешканки КНДР розповіли про життя звичайних жінок в країні, про яку говорить весь інтернет
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Мешканки КНДР розповіли про життя звичайних жінок в країні, про яку говорить весь інтернет

Мешканки КНДР розповіли про життя звичайних жінок в країні, про яку говорить весь інтернет

Північна Корея сьогодні найбільш закрита, таємнича і найбільш обговорювана країна в світі.
Інтернет повний суперечливої ​​інформації, тому портал AdMe.ru провів незалежне розслідування. Студенток КНДР, які навчаються в Китаї, розпитали про те, яким в дійсності є життя звичайних північнокорейських жінок.

Освіта та кар’єра


Скільки триває робочий день в Кореї для жінок? Кажуть, працювати доводиться по 12-15 годин …

Звичайно, це залежить від професії, але в середньому жінки працюють по 8 годин на день (з 9:00 до 17:00). У нас немає ніяких заборонених професій для жінок: так само, як і чоловіки, ми отримуємо середню та вищу освіту і вибираємо будь-яку професію.

А як в суспільстві дивляться на амбітних жінок?

Спокійно. Звичайно, здебільшого жіноча роль пов’язана з сім’єю, але ви можете активно будувати кар’єру, якщо хочете. Серед успішних політиків і бізнесменів теж є жінки.

Які жіночі професії найпопулярніші?

Більшість жінок працює офіціантками, лікарями, вчителями, теле- і радіоведучими.


Ходять чутки про те, що північнокорейські жінки не можуть виїжджати за кордон. Так що я дуже здивувалася, зустрівши тут саме студенток.

Жінки можуть виїжджати за кордон в якості туристів або по навчанню, до речі, найпопулярнішими країнами для здобуття вищої освіти у нас вважаються Китай і Росія. Середню освіту ми всі отримуємо на батьківщині, вища найчастіше там же. Отримання магістерського ступеня зазвичай вважається чоловічою справою, тому частіше за кордоном можна побачити чоловіків. Ми самі тут на курсах вивчення китайської мови.

 

Заміжжя і сім’я


У китайських сім’ях досі намагаються слідувати традиції, за якою батьки самі вибирають дітям майбутню партію. Як на це дивляться в КНДР?

Ми набагато гнучкіші в питаннях заміжжя: зазвичай дівчина сама вибирає собі чоловіка і батьки рідко заперечують.

В якому віці зазвичай виходять заміж?

Десь в 23-26 років.

Чи правда, що ви дуже стримані в прояві почуттів?

Ми вважаємо, що демонструвати відносини навколишнім – це дуже поганий тон. Чи не розуміємо, як можна цілуватися прилюдно або триматися за руки. Це дуже інтимне питання.


Як складається побут всередині сім’ї? Хто у домі хазяїн?

Чоловік – глава сім’ї. Справи по господарству лягають в основному на жінку, але чоловік обов’язково допомагає їй по будинку – так поводиться справжній чоловік. У сім’ї зазвичай 1-2 дитини, і відповідальність за них несе спочатку дружина, а потім чоловік. Жінка – кращий учитель і вихователь від природи.

Що буде, якщо жінка вийде заміж за іноземця?

Навіть не знаємо, це величезна рідкість. Ніхто і не прагне виходити за іноземців. Навіщо? .. Ми любимо своїх чоловіків.

Чи може жінка розлучитися?

Звичайно, закон не забороняє нам розлучатися, але таке практично не трапляється. Це щось надзвичайне, якось і в голову не приходить подумати про це.

Розваги і дозвілля


Як одягаються жінки у вас в країні?

Та ніяк … зазвичай. Ну, часто ми носимо спідниці середньої довжини. Ми любимо фарбуватися, але непомітно і природно. Коли макіяжу багато – це вульгарно. До речі, пірсинг і тату – це теж вульгарно. У нас цього не розуміють.


Як ви зазвичай разважаєтесь?

Можемо сходити в кіно, погуляти по вулицях … караоке або просто спів пісень – це ми особливо любимо.

Дискотеки, нічні клуби? ..

Не прийнято. У нас немає таких закладів.

Як щодо кафе?

Не у всіх є можливість туди ходити. Якщо ми хочемо зібратися з друзями або родичами, то робимо це в домашній атмосфері.

Звичайно, ще безліч таємниць оточувало і буде оточувати Північну Корею, однак сподіваємося, що образ ієї загадкової країни став для вас трохи зрозумілішим.

Схожі статті:
Читати далі