Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » 50-річний сінгапурський фотограф став знаменитим на весь світ, відкривши секрет своєї молодості
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. 50-річний сінгапурський фотограф став знаменитим на весь світ, відкривши секрет своєї молодості

50-річний сінгапурський фотограф став знаменитим на весь світ, відкривши секрет своєї молодості

Азіатські жінки відомі на весь світ своїм умінням до зрілого віку виглядати дуже і дуже молодо. Багато в чому це відбувається завдяки генам. Однак, менш відомі подібні випадки серед чоловіків. Але Chuando Tan, 50-річний фотограф з Сінгапуру – саме той випадок.

Цей, відомий в своїх колах фотограф робив для знімки для Harper’s Bazaar, Elle, Muse і Jalouse. Також він знімав на замовлення Motorola, L’Oreal і Levi’s, а також брав участь у створенні обкладинки для диска Джанет Джексон.

Важко повірити, що цьому фотографу з Сінгапуру – 50 років

Але це дійсно його справжній вік

Chuando Tan власним прикладом доводить що вік – це всього лише цифра в паспорті

Відомий фотограф в минулому був моделлю. Його молоде обличчя та ідеальна фігура змушують жінок тремтіти від одного його вигляду

 

Він займається спортом регулярно

Тож не дивно що він, як і раніше, зберігає ідеальну фігуру

Спеціально для своїх шанувальників, Chuando поділився тим, як проводить свій день, і тим, що дозволяє йому так добре виглядати:

«Я вірю, що здоров’я – це дуже важливо і воно дає нам море можливостей. Тому, я кожен день починаю з занять, це важливіше всього іншого, а потім вже йду на зйомку, або ділову зустріч. »

Chuando Tan своїм прикладом показує, що людина може виглядати ідеально в будь-якому віці, якщо буде вести здоровий спосіб життя. Здоров’я – це найважливіше, а все інше просто додається до нього, в тому числі, і гарний зовнішній вигляд.

 

Схожі статті:
Читати далі