Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » 15 брехливих «фактів» про Дубай, в які всі вірять
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. 15 брехливих «фактів» про Дубай, в які всі вірять

15 брехливих «фактів» про Дубай, в які всі вірять

Дубай – місто мрії для мільйонів мандрівників і туристів з усього світу. Місце, в якому, на думку багатьох, живе блискуче, фантастичне майбутнє. Але чи так це насправді? Як і належить настільки популярному місту, воно постійно обростає домислами і псевдофактами, які  або не мають нічого спільного з правдою, або є правдивими лише частково. Настав час встановити  істину.

1. Дубай – місто найбагатших людей на планеті


Статистика говорить про інше: всього на нашій планеті проживає 5 тисяч доларових мільярдерів. Найбільше їх кількість живе в Пекіні, на другому місці – Нью-Йорк, а Дубай «прихистив» лише 20 з них.

2. У Дубаї немає злиднів


Найчистішої води брехня. Тут живе величезна кількість дуже бідних іммігрантів, що працюють за копійки і живуть в крихітних кімнатках по кілька людей.

3. У Дубаї дуже добре виховувати дітей


Якщо не брати до уваги клімат, що змушує дітей проводити майже весь час в приміщеннях з кондиціонерами, то найбільшою складністю у вихованні дітей тут є освіта, яке коштує нечуваних грошей. Наприклад, звичайна школа обійдеться в 100 тисяч доларів за 11 років навчання. Про вартість університетів і говорити нема чого. У них безкоштовно навчаються тільки громадяни ОАЕ.

4. Дубай – це держава


Одне з найпоширеніших помилкових думок. Дубай є звичайним містом.

5. У Дубаї не розпивають алкогольні напої


Це абсолютно не так. Всі туристи і жителі, які не є мусульманами, можуть вживати алкоголь. Для того, щоб його придбати, потрібна спеціальна карта або турвіза.

6. У Дубаї немає безробітних


Це дійсно правда просто тому, що іноземних громадян, які не влаштувалися на роботу, відразу депортують, а для місцевих жителів знайти роботу не складає труднощів.

7. У Дубаї хороша екологія


Дубай не має нічого спільного з дбайливим ставленням до екології та навколишнього середовища. Населення міста зростає шаленими темпами, а разом з ним – нові хмарочоси і будинки. Додайте до цього постійну потребу у видобутку питної води штучними методами і невирішену проблему з накопиченням сміття.

8. У Дубаї хороша погода круглий рік


Небо тут майже завжди затягнуте сірою пеленою пилу, а температура в весняні та літні дні становить + 48 ° С. Вологість при цьому зашкалює, як в сауні.

9. До нинішнього рівня життя Дубай йшов довгі роки


Держава ОАЕ з’явилася лише в 1971 році. Дубай – дуже «юне» місто, який розвивається зі швидкістю звуку.

10. Поліцейські в Дубаї їздять виключно на суперавтомобілях


Машини класу Lamborghini потрібні поліції для того, щоб можна було легко наздогнати і перехопити лихих дубайських жителів на таких же авто, яких на дорогах досить багато. Але все ж досить часто тут зустрічаються і звичайні поліцейські автомобілі.

11. Дубай – місто передових технологій


Частково це правда. Складно не звернути увагу на кондиціонери, охолоджуючі вулиці (!), поліцейських-роботів та інші фантастичні технології. При цьому в багатьох районах Дубая досі немає звичайної каналізації та стокової системи.

12. Тримати вдома лева або тигра – звичайна справа для дубайців


Робити з хижака домашнього вихованця в Дубаї заборонено законом. За таке можна потрапити за грати мінімум на півроку і заплатити державі величезний штраф.

13. Дубай – місто хмарочосів


Саме таким він здається на всіх популярних фотографіях. Насправді ж, крім «космічних» висоток тут дуже багато найпростіших будинків в кілька поверхів і зовсім невисоких вілл, в яких селяться дубайці, не бажаючи з будь-ким бути сусідами взагалі.

14. Велика частина населення Дубая – місцеві араби


Уявіть собі, що чверть людей, що проживають в Дубаї, це іммігранти з Індії. А в загальному експатів в Дубаї налічується 91%! Кількість місцевого населення – всього 9%.

15. Багатство Дубай засноване на видобутку нафти


Не менш важливою галуззю, що приносить неймовірні суми в бюджет Дубая, є видобуток перлів. Перли з цього регіону вважаються одними з найкращих, якісних і бажаних в світі.

 

Схожі статті:
Читати далі