Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » В Ісландії відкрився готель з номерами-бульбашками
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. В Ісландії відкрився готель з номерами-бульбашками

В Ісландії відкрився готель з номерами-бульбашками

Більшість туристів просять в готелях номери «з видом». В Ісландії, яка приваблює туристів запаморочливим північним сяйвом, вирішили, що запит потрібно задовольнити радикально, і придумали готель з номерами-бульбашками.

У Скалхольте, недалеко від річки Хвіті, відкрився The 5 Million Star Hotel, де гостям пропонують незвичайні кімнати. Це прозорі бульбашки, в яких є ліжко, комод і шикарний вид 360 °.

Бульбашки ховаються в зимовому лісі, серед ялинок, даруючи відчуття, що ось-ось з-за дерева вийде Санта-Клаус з мішком подарунків.

Усередині сфер комфортна температура, так що замерзнути подібно Настусі з казки «Морозко» не вдасться. Ночами можна нескінченно розглядати північне сяйво і незліченну кількість зірок в небесах.

Готель знаходиться в годині їзди від Рейк’явіка. Щоб заселитися, потрібно мати при собі мінімум $ 180 і витрати на харчування, яке керівництвом готелю не надається. При заїзді краще привезти їжу з собою. Зручності на кшталт ванних кімнат і кухні знаходяться в окремій будівлі, і вона не прозора.

Засновник готелю Роберт Робертсон розповів, що на незвичайну форму кімнат його надихнули самі мандрівники, які скаржилися, що на вулиці чекати появи північного сяйва їм холодно.

Схожі статті:
Читати далі