Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Фото палаючого слоненяти і інші фіналісти фотоконкурсу дикої природи Sanctuary
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Фото палаючого слоненяти і інші фіналісти фотоконкурсу дикої природи Sanctuary

Фото палаючого слоненяти і інші фіналісти фотоконкурсу дикої природи Sanctuary

Фотографія, що зображує як тікає від розгніваного натовпу слон і його дитинча, отримала головний приз на конкурсі фотографій дикої природи журналу Sanctuary Asia в нинішньому році.

Фото під назвою «Пекло тут» зробив Біплаб Хазрі в районі Банкура в Західній Бенгалії. На цій території вже довгий час триває серйозний конфлікт між людьми і тваринами. На фото видно, як натовп кидає палаючі кулі зі смоли в  тварин, щоб не підпустити їх близько до поселення людей.

Описуючи жах того, що відбувається Фонд Прихисток Природи, який заснував фотоконкурс, розповідає: «В районі Банкура в Західній Бенгалії подібні прояви жорстокості абсолютно рутинні, як і в інших штатах, де мешкають слони, таких як Ассам, Одіші, Чхаттісгарх, Таміл-Наду і інших» .

На фотографії видно, що слоненя, охоплене полум’ям, тікає. Як розповів автор фото, малюкові «якимось дивом вдалося вижити». Хазрі також сказав, що дитинча слона, можливо, було підпалене зовсім не навмисно, а метання вогню з метою відігнати стада слонів від села тут є звичайною практикою.

Як би там не було, фотографія з палаючим заживо слоненям, котре кричить від болю, не може не жахати. Дуже хочеться сподіватися, що моторошна ситуація зміниться і місцеві жителі знайдуть більш людяні способи не підпускати тварин до свого поселення.

Представляємо вашій увазі інші роботи, що стали фіналістами і переможцями конкурсу в різних категоріях.

 

 

Схожі статті:
Читати далі