Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » 22 захоплюючі фотографії, зроблені звисаючи з вертольота
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. 22 захоплюючі фотографії, зроблені звисаючи з вертольота

22 захоплюючі фотографії, зроблені звисаючи з вертольота

Бачити світ зверху – це завжди захоплюючий досвід, навіть якщо ви просто дивитеся у вікно літака. Уявіть собі, як почувається наш сьогоднішній герой, фотограф Джин-Ву Пренс, звисаючи з вертольота! Сміливий чоловік прославився тим, що робить дивовижні фото зверху. «Повітряна художня фотографія приваблює мене, тому що це один з найскладніших видів фотографії», – каже Пренс. Результатом стають складні, ідеальні за своєю композицією фотографії пляжів, аеропортів і міст – і все це з найнеймовірніших ракурсів.


Народжений в Німеччині, але проживаючи в Лос-Анджелесі, Пренсі завжди захоплювався подорожами. Його інтернаціональні корені подарували йому невгамовну пристрасть до пригод. «Англійська – моя друга мова, – розповідає фотограф. – Моя батьківщина – Німеччина, а мої батьки родом з Південної Кореї ».


Останні 20 років він живе в Каліфорнії, а аерофотозніманням займається останні 3 роки. Ця форма мистецтва привернула Пренсена, тому що вона поєднує в собі любов до подорожей, пригод і випробувань. Раніше він працював в Голлівуді і багато роз’їжджав по світу. «Я пропрацював близько 12 років менеджером у знаменитостей, – говорить Джин-Ву. – Я подорожував по всьому світу і почав хотіти відобразити все, що я переживав під час подорожі. Так я потроху почав фотографувати ».


«За часів моєї молодості в Німеччині я був десантником на військовій службі, тому я зробив досить багато стрибків з вертольотів і літаків, так що для мене це не зовсім новий досвід».


Натхненний експериментами з фотографуваннями, Пренсі піднявся в небо зі своїм другом, пілотом вертольота Аароном Фітцджеральдом. Вони обговорювали, як фотограф може отримати найкращі знімки. «Ми обидва сміливці, тому я сказав, що в ідеалі хотів би знімати не тільки з вертольота, але і зависаючи в повітрі», – згадує фотограф.


«Це дає мені набагато більше свободи використовувати камеру під будь-яким кутом. Особливо якщо я хочу знімати вертикально, повністю вертикально вниз, що, як я вважаю, дає фотографу унікальний кут ».

Пренсі зізнається, що досвід фотографування світу зверху, коли ти підвішений на рухомому вертольоті, незабутній.


«Тебе переповнює адреналін, але в той же час ти повинен проявити креативність. Потрібно бути технічно дуже кмітливим ».

Під час цих повітряних зйомок Пренсі прикріплюється до вертольота за допомогою професійного рятувального пояса, який забезпечує безпеку на найвищому рівні, так що у нього немає ніяких шансів вилетіти. Весь захід має бути ретельно спланованим.

 

 

Схожі статті:
Читати далі