Залишити заявку
Головна » Статті » Європа » Щоб побачити світ, пара покинула роботу, і тепер миє туалети в різних країнах світу
  1. Головна
  2. Статті
  3. Європа
  4. Щоб побачити світ, пара покинула роботу, і тепер миє туалети в різних країнах світу

Щоб побачити світ, пара покинула роботу, і тепер миє туалети в різних країнах світу

Стабільна робота і кар’єра або спонтанна подорож по всьому світу? Кожен вибирає сам. Але найкраще в такі авантюри пускатися в молодості, коли тягар турбот ще не сковує ваші бажання. Хоча, багато хто якраз починає подорожувати, коли з’являються діти або коли вони стають дорослими. Правил тут, звичайно, немає. А Шанель і Стів з ПАР взагалі вирішили забути про правила. Вони вибрали вільну подорож!

Від дзвінка до дзвінка на роботі кожен день … А як же море ?!

Вони повідомили всім, що починають свій експеримент, в якому хочуть з’ясувати, як далеко від дому вони зможуть заїхати.

 

Нульова відмітка!

І пара почала викладати в свій блог “Як далеко від дому” фото з подорожей по красивих місцях світу.

Здається, що вони втілюють мрії, які є майже у кожного офісного працівника.

Але пара хоче, щоб всі знали, що вони не займалися раз у раз йогою на пляжі в Греції та інших країнах, а прибирали туалети і економили готівку.

Показуючи гарні фото, Шанель і Стів зрозуміли, що їхня розповідь була неповною. Адже вони не просто безтурботно подорожували, а посилено відпрацьовували кожну щасливу мить. Вони прибрали за свою подорож 135 туалетів, удобрили землю 250 кг гною, перелопатили 2 тонни гірських порід і т. д.

Залишивши комфортні апартаменти в Йоганнесбурзі, вони виконували важку волонтерську роботу, яка була платою за проживання в різних куточках світу.

“З одного боку, у нас була цікава поїздка до нових друзів з Норвегії, а з іншого боку, наш бюджет давав нам можливість без проблем купувати тільки зубочистки”.

Ніяких рожевих окулярів! Для таких випробувань потрібен міцний організм! “Найчастіше ми обідали варенням з крекерами, а поспати вночі вдавалося 5 годин. Ми тягнули о першій годині ночі важкі сумки вимощеними вулицями, намагаючись знайти адресу людей, з якими була домовленість. Автобуси, природно, не входили в наш бюджет “.

Але Шанель відзначала, що ці проблеми були варті того, щоб набути досвіду на все життя.

“Це як рай для нас”, – розповідала в блозі дівчина. “Звичайно, дрова повинні бути складені, а сміття повинне бути вивезене, але як тільки це буде зроблено, ми вільні! Ми можемо досліджувати, бродити і милуватися. Ми щасливі”.

Стів і Шанель винесли, за їхніми словами, цінні уроки, якими вони поділилися з і своїми читачами: “Там не було нічого схожого на нашу колишню рафіновану роботу. Нам було потрібно існувати в пропонованих умовах. Ми зрозуміли, наскільки важливий кожен день життя, який потрібно проживати як останній ”

Схожі статті:
Читати далі