Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » Країна, яка вам ідеально підходить за знаком Зодіаку
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. Країна, яка вам ідеально підходить за знаком Зодіаку

Країна, яка вам ідеально підходить за знаком Зодіаку

Нерідко люди відчувають себе нещасними в країні, де народилися і живуть. Але якщо місце народження не вибирають, то місце проживання в свідомому віці змінити можна. Астрологи  проаналізували знаки Зодіаку і розповіли, які країни найбільше підходять певним знакам. Візьміть собі на замітку і пакуйте валізи!

Овен

Про Овнів потрібно знати те, що їх запальний характер і химерний темперамент зазвичай «устаканюється» в східних країнах. Також для представників цього знака дуже важливе почуття комфорту. В цьому плані ОАЕ з їх шиком і розкішшю Овнам підійдуть ідеально.

 Телець

Тельцям властива тяга до розкоші, затишку і комфорту, тому за далекі моря їх не відправиш. Краще пошукати країну з хорошим кліматом без різких перепадів температури, де цінують традиції і сім’ю. В цьому плані Тельцям відмінно підійде Англія.

Близнюки

Цьому знаку зодіаку відмінно підійдуть динамічні  країни, що розвиваються, великі міста, де можна швидко загубитися серед галасливого натовпу. Тому рекомендуємо звернути увагу на США, де прекрасно вживаються представники найрізноманітніших культур, релігій і т.д.

Рак

Раки по своїй природі тяжіють до Сходу і його давньої мудрості. Найбільш комфортно вони будуть себе почувати в Індії, Таїланді або В’єтнамі. У цих країнах можна продовжити свої духовні пошуки, а також поніжитися на пляжі.

Лев

Левам, з притаманним їм пристрасним темпераментом, не підходять спокійні країни. Їм потрібно жити там, де відчувається загострення пристрастей в культурі і традиціях. Так як представники цього знаку дуже яскраві особистості, і країна їм потрібна настільки ж домінантна і колоритна. Зверніть увагу на запальну Іспанію або Італію з її багатовіковою історією.

Діва

Дівам, які живлять пристрасть до всього древньому і поважають культурну спадщину і інтелект, потрібно їхати туди, де їх допитливість і інтерес до історії буде задоволений. В цьому плані Діви будуть себе шикарно відчувати в Греції з її багатою культурою.

Терези

Терези дуже люблять подорожувати, але все ж, в основному, є великими патріотами своєї країни, тому рідко змінюють місце проживання. Але якщо плани на переїзд – реальність, країна повинна бути ну дуже надихаючою і красивою, такою, щоб музика на вулиці, танці і вино рікою. Таке вічне свято можна знайти за океаном на Кубі або в Домінікані.

Скорпіон

Скорпіонам підходять країни, де живуть сильні і горді люди. Цим знакам буде комфортно в країнах, де в пошані гордість за свою націю, історичне минуле, бажання багато чим пожертвувати на благо батьківщини. Скорпіони будуть відчувати себе органічно в Ірані, Азербайджані та інших країнах, де важливе внутрішнє наповнення людини, а не тільки зовнішність.

Стрілець

Цьому знаку властива глибина душі, постійні пошуки себе і розширення своїх кордонів. Найлегше реалізувати свій потенціал, щоб відчути себе щасливим, їм буде в теплих країнах Південної Америки.

Козеріг

Козероги не належать до тих, хто любить подорожувати або кардинально міняти спосіб життя, але все ж, якщо доля змушує вибирати нове місце проживання, рекомендуємо зупинити свій вибір на Європі. Козерогам сподобається жити в містечку з красивою природою, що надихає своєю архітектурою, вузькими вуличками і затишними кафе, щоб не так гостро відчувалася туга за рідним домом. В цьому плані Козерогам підійде краса холодних країн Скандинавії.

Водолій

Це соціальні особистості, тому їм подобаються галасливі компанії, хоча і свою свободу, і особистий простір вони також дуже цінують. Щоб ці дві кардинально різні риси характеру добре поєднувалися, Водоліям потрібна країна, яка своїм холодним характером зможе їх втихомирити. Наприклад, Канада.

Риби

Риби по натурі дуже мінливі. Але в цілому – це дуже глибокі і чуттєві люди, які люблять все нове і з задоволенням приймають іншу культуру. Так як Риби – дуже тендітні особистості, не радимо їхати «в зиму». Вибирайте країни з м’яким кліматом, морем або океаном. З одного боку, представникам цього знаку підходять «курортні» країни, але в той же час їм може бути комфортно і в відокремленому Тибеті.

Схожі статті:
Читати далі