Залишити заявку
Головна » Статті » Цікаво дізнатися » 10 дивовижних країн, чия природа була визнана найяскравішою і найкрасивішою
  1. Головна
  2. Статті
  3. Цікаво дізнатися
  4. 10 дивовижних країн, чия природа була визнана найяскравішою і найкрасивішою

10 дивовижних країн, чия природа була визнана найяскравішою і найкрасивішою

Кожна країна прекрасна по-своєму, в кожній можна знайти дивовижні місця та незабутні краєвиди. Але деякі країни такі хороші, що в них закохуєшся з першого погляду.

На Всесвітньому економічному форумі було розглянуто 136 країн. Серед них експерти вибрали найбільш вражаючі по природних багатствах, історичних цінностях і економічному становищі. Зараз ми розповімо вам про деякі з них.

Кенія

За деякими даними, Кенія – колиска людства. У ній є гори і багатокілометрові пляжі. Зате сезонів всього два: сухий і дощовий. Природа Кенії настільки унікальна і прекрасна, що на її території розташовується 59 заповідників і парків.

Індонезія

На території Індонезії близько 400 вулканів, і багато хто з них діють! У цій країні досі пір триває відкриття нових видів тварин і рослин. Більш того, це єдина країна, де живуть справжні дракони.

Франція

Франція знаменита не драконами, а чарівними жінками. Але в список найбільш унікальних місць вона потрапила за рахунок численних замків, що збереглися на її території. А гора Монблан – найвища точка в Західній Європі.

Італія

В Італії знаходиться більше 50 об’єктів спадщини ЮНЕСКО. Крім того, на її території розташовано відразу три діючі вулкани.

Еквадор

Тут вулкан всього один, але він найвищий з діючих. А права природи охороняються конституцією.

США

Тут навіть коментувати нічого, на величезній території США знайдеться безліч всього чудового і прекрасного.

Іспанія

На її території понад 2000 пляжів, а ще Іспанія славиться своєю оливковою олією, бананами і вином.

Коста-Ріка

Одна четверта частина країни являє собою національні парки. Особливо привільно в країні численним метеликам і птахам. Популярністю користується «хмарний ліс» Монтеверде.

Перу

Раніше на цій території розташовувалася держава інків. Тут є найвище в світі озеро Тітікака і найглибший каньйон Котауасі. Звичайно ж, не можна промовчати про пустелю Наска, де до сих пір існують злітні смуги інопланетян.

Китай

Китай об’єднав в собі 5 часових поясів. Це батьківщина панд і історично -цінних реліквій.

Схожі статті:
Читати далі