Темна сторона … ТУРИЗМУ?

Наші клієнти питають нас: на скільки виправданий такий делікатний підхід до роботи, чи вам в AntonivTour.Com просто нема чим зайнятись?

Тому сьогодні я хочу поговорити з вами про тему, як у в звичайних агентствах не прийнято рухати, коли турист приходить за туром (вони ж тур хочуть продати, а не показати клієнту, як справи йдуть насправді) – про темну сторону туризму.

Проблеми можуть виникнути на будь-якому етапі поїздки – це невід’ємна частина індустрії подорожей. Всі турагенти про це знають, але мало хто готовий відкрито зізнатися в цьому своїм клієнтам.

Тому що “просто продавати тури”, а потім скидати вирішення цих проблем на самого туриста і туроператора набагато простіше, ніж особисто “нести відповідальтність” і вирішувати всі питання.

Коли я тільки відкрив своє агентство, то вирішив, що буду працювати з нашими туристами так, як хотів би, щоб працював зі мною мій особистий турагент. І сьогодні я розповім вам про те, як ми вирішуємо проблеми наших клієнтів.

Проблеми з перельотом

 

Ви приїжджаєте в аеропорт і дізнаєтесь, що рейс затримують на 2 години … а потім ще на 3 … і знову на 2 … Нарешті, через 9 годин втомлені від очікування, ви летите, втративши день відпочинку і залишивши свій паскудний гарний настрій в аеропорту …

Авіарейси затримуються, і з цим нічого не зробиш, але грамотна робота вашого турагента допоможе завчасно дізнатися про затримку і отримати належні компенсації.

Що робимо ми:

  • за день до вильоту перевіряємо статус рейсу клієнта на сайті і підтверджуємо його, зателефонувавши в авіакомпанію;
  • в разі затримки – попереджаємо клієнта завчасно, допомагаємо зорієнтуватися в аеропорту і отримати компенсацію;
  • якщо компенсація не надана, то після його повернення допомагаємо підготувати скаргу, щоб отримати компенсацію від туроператора.

Випадок з практики:

Молодята – Олег і Юля – придбали в нашому агентстві тур з вильотом з Києва. До столиці дісталися без проблем на поїзді.

За 10 годин до вильоту ми дізналися, що рейс затримають майже на добу. Відразу ж попередили хлопців про затримку, оперативно забронювали готель для позапланової ночівлі і запропонували на вибір кілька варіантів як можна провести час.

В результаті, день в наших клієнтів вийшов насиченим – погуляли по Києву, відвідали зоопарк і влаштували романтичну вечерю. Після цього, виспались, виїхали в аеропорт.

Після повернення з подорожі, молоді люди завітали до нас в агентство, щоб поділитися враженнями від поїздки. Заодно принесли чеки і авіаквитки з відміткою про перенесення рейсу.

Ми допомогли підготувати скаргу і відправили її туроператору. Через пару місяців Олег та Юля отримали компенсацію.

Проблеми з заселенням

Ви благополучно долетіли до країни призначення, вас зустрічає гід туроператора, ви сідаєте в автобус і відправляєтесь в готель … але раптом несподівано розумієте, що вас привезли зовсім не в той готель, який ви так довго і ретельно вибирали …

У минулому листі я вже розповідав про те, що таке овербукінг (заміна готелю). Таке відбувається, коли готель через свою жадібність підтверджує туроператорам більше броней, ніж може забезпечити, розраховуючи, що не всі туристи приїдуть.

На жаль, в гарячий сезон це стандартна історія на популярних туристичних курортах і статись така ситуація може з кожним туристом.

Що робимо ми:

  • працюємо з туроператорами з білого списку, тому ймовірність овербукінга для наших туристів знижується з 30% до 2-3%;
  • за 5 днів до заїзду, від імені туристів самі дзвонимо в готель і підтверджуємо бронь – це знижує ймовірність овербукінга;
  • якщо овербукинг все ж відбувається, зв’язуємося з оператором і вибиваємо для наших туристів найкращий підмінний готель;
  • якщо турист постраждав через овербукинга, то коли він повертається, складаємо претензію до туроператору, щоб отримати компенсацію.

Випадок з практики:

Сергій і Оксана вирушили на відпочинок з дітьми і  батьками вже літньго віку. Ми підібрали для них гарну 4’ку, в якій є все для спокійного сімейного відпочинку.

Але після трансферу з’ясувалося, що їх хочуть заселити в інший готель. Сергій відразу ж подзвонив нам і попросив допомогти.

Ми оцінили готель, який йому запропонували на заміну, і з’ясували, що він не підходить (розташований в 30 км від міста, гучні дискотеки, немає аніматорів для дітей). Ми проінструктували Сергія і зв’язалися з туроператором в Україні.

У підсумку нам вдалося, щоб сім’ю заселили в відмінну 5’ку з кращими номерами і цілим набором приємних додаткових опцій.

Проблеми зі здоров’ям

Звичайно, перед довгоочікуваною поїздкою найменше хочеться думати про неприємності, але нещасні випадки і хвороби трапляються у відпустці навіть частіше ніж вдома: підвернув ногу при підйомі на оглядовий майданчик, наступили на морського їжака, з’їли не те …

… я можу довго продовжувати список випадків, з якими зустрічаються туристи.

Пам’ятайте: день, проведений в клініці за кордоном, обходиться дорожче проживання в розкішному готелі, а нескладна операція, зазвичай, коштує як вся поїздка.

Що робимо ми:

Працюємо тільки з ретельно підібраними страховими компаніями, які на практиці довели, що виконують зобов’язання перед нашими клієнтами.

Якщо буде потрібно медична допомога, докладно проінструктуєм клієнта: розповімо, що робити можна і що не можна, підкажемо, як називаються потрібні ліки на іноземній мові, допоможемо вийти на контакт з клінікою і страховою.

Якщо з яких-небудь причин туристу все ж таки доведеться заплатити за лікування, то після повернення з поїздки, допоможемо йому зібрати і оформити документи так, щоб страхова виплатила компенсацію в повному обсязі.

Випадок з нашої практики:

Сім’я Мельник – Роман, Ольга і 5-ти літня дитина відпочивали влітку в Туреччині. На екскурсії в дитини сильно заболів живіт. Страхового поліса з собою не було, тому Ольга відразу зателефонувала нам. Ми допомогли їм викликати таксі і прислали фотокопію поліса в Viber.

У лікарні виникла ситуація – лікар не хотів оглядати дитину, тому що не був впевнений в достовірності поліса. Ми зателефонували в страхову і швидко вирішили питання.

Дитина отримала допомогу і того ж вечора разом з мамою і татом продовжив першу в його житті подорож. Вартість прийому, ліків і витрати на дзвінки, звичайно, повністю взяла на себе страхова компанія.

Можливо вам цікаво, навіщо ми все це вам розповідаємо?

Ми впевнені, що будь-який турист до покупки туру вже все знає про “світлу” сторону туризму … а ось про “темну” сторону зазвичай дізнається лише тоді, коли трапляється щось погане. Це не правильно.

Попереджений значить озброєний.

 

Коли людина купує продукт, він повинен знати не тільки про позитивні характеристики, але і про можливі ризики.

Щиро бажаємо вам, щоб ваш відпочинок ніколи не затьмарювали неприємні події, а якщо вони все ж відбудуться, щоб все закінчилося добре…

А ми в AntonivTour.Com обіцяємо вам подбати відмінний рівень організації! ^_^

 

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link