Так виглядатимуть літаки майбутнього зсередини

Як правило, будь-який пасажир літака хотів би мати приватне крісло зручніше і просторіше, щоб спокійно витягнути руки і ноги. Авіаконструктори, тим часом, посилено працюють над створенням умов підвищеного комфорту для різних мандрівників, особливо якщо їх чекає тривалий переліт.
Ми із задоволенням ділимося з вами новинками авіаінтертейнмента, перебуваючи в повній впевненості, що деякі з них межують з фантастикою.

Персональний центр для розваг

Більшість авіакомпаній відправляють всі повідомлення та оповіщення пасажирів на телефон через фейсбук. Але деякі з них слідують за передовими тенденціями в авіабудуванні і вже впроваджують вбудовані індивідуальні розважальні центри, для підключення до яких не потрібний вихід в інтернет, – будь-який гаджет буде працювати в локальній мережі всередині літака.

Ще більша аудиторія

Голландська компанія AirFi обладнає спеціальною внутрішньою бездротовою системою лоукостери, які здійснюють короткі авіарейси. Система завантажує попередньо підготовлений вміст безпосередньо на девайси пасажирів. Це свого роду бортовий журнал, де ви можете вибирати фільми, замовляти їжу і робити покупки в duty free.

Віртуальна реальність замість інтернету

Під час рейсів пасажири зазвичай використовують такі розважальні портали, як Netflix або Amazon. Більшість авіакомпаній намагається уникнути цього, хоча запропонувати що-небудь цікавіше натомість поки немає можливості. А ось такі гіганти, як Transavia – лоукостер Air France / KLM і австралійського перевізника Qantas, – продовжують тестувати технології віртуальної реальності в якості альтернативи традиційним засобам розваг в польоті.

Суперкомфортні крісла c VR-технологіями

Насолоджуватися усіма принадами новинок для комфорту і розваг на борту набагато легше в затишному і зручному кріслі. І це найпотаємніше з побажань кожного подорожуючого – тепер реальність. Зокрема, Qantas випустила цілі комплекси, обладнані пристроями по конструюванню віртуальної реальності з використанням спеціальних окулярів. Такий режим перельоту також допоможе повністю розслабитися тим, хто боїться літати. Цю диво-технологію вже можуть випробувати пасажири першого класу на деяких рейсах.

Сидіння як в кінотеатрі

Італійська компанія Aviointeriors має намір випустити особливі сидіння, які складаються автоматично, коли в них ніхто не сидить. Ця розробка для економ-класу істотно полегшить переміщення по самому салону, оскільки сидіння будуть набагато тонші ніж звичайні і сконструйовані аналогічно кріслам в кінотеатрах. Якщо дивитися фільм під час польоту, у людей, які подорожують, залишиться враження, ніби вони зовсім і не пролетіли півпланети, а просто сходили в кіно.

Спальні кабіни-кокони

Тією самою вишенькою на торті стане головна інновація Factory Design – Air Lair, концепція спальних коконів замість сидінь. Мандрівники будуть затишно розташовуватися в цих футуристичних кабінах класу преміум з регульованим світлом, звуком і температурою. Ці люксові місця з’являться на місці багажного відділу і в просторі між камерами зберігання і фюзеляжем. Такі сміливі рішення вдосконалюють конструкцію і інтер’єр літака, але вимагають значних інвестицій, тому в фокус-групу для їх впровадження потраплять тільки деякі авіакомпанії.
Судячи з усього, недалекий той час, коли всі ці дивовижні винаходи будуть доступні пасажирам всіх класів. А польоти стануть приємним пригодою, яке допоможе нам геть забути про головний біль і дискомфорт від зміни часових поясів.

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link