10 дивовижних місць на планеті, незаселені людиною

Місця, де люди ще не встигли влаштуватися і де тварини, можливо, навіть не підозрюють про наше існування, все ще є на Землі. Колись тут, напевно, ступала нога людини, а якісь з цих місць зрідка і зараз відвідують мандрівники, долаючи величезний шлях, щоб побачити цю красу. Але ясно те, що цивілізація поки не досягла цих куточків на планеті і на даний момент вони заселені. І це прекрасно.

Лісове озеро

Точне місцезнаходження озера невідомо. За деякими даними, воно знаходиться в Росії, в Тюменській області, Нижньовартовському районі.

Тепуї, Венесуела

Слово «тепуї» на мові індіанців пемон, що населяють район Гран Сабана, означає «будинок богів».

Водоспад Хонокохау, Мауї

Це місце потопає в зелені, і всюди тут відчувається дух вільної дикої природи.

Дощові ліси Амазонії

Вони охоплюють території аж 9 країн: Бразилії, Перу, Колумбії, Венесуели, Еквадору, Болівії, Гайани, Суринаму, Французької Гвіани.

Гангкхар Пуенсум

Це найвища з нескорених вершин світу. Знаходиться гора на спірній території між Бутаном і Китаєм і досягає висоти 7570 метрів.

Цинги-де-Бемараха, кам’яний ліс на Мадагаскарі

Ці скельні виступи і каньйони формувалися протягом мільйонів років переважно під землею у вигляді глибоких вузьких печер, а мусонні дощі розмивали десятки метрів вапняку і потужні пласти крейдяних відкладень, утворюючи природні мости, шпилі і ущелини глибиною до 120 метрів.

Архіпелаг Кергелен

Знаходиться в південній частині Індійського океану. За віддаленість від материка архіпелаг прозвали «самотніми островами». Сюди не літають літаки, і єдиним шляхом, яким можна сюди дістатися, є корабель з острова Реюньон, розташованого поблизу Мадагаскару.

Рок-Айлендс, Палау

Хоча в наш час острови Рок-Айлендс незаселені, протягом останніх тисячоліть тут неодноразово ступала нога людини. Особливо археологів свого часу зацікавили останки «крихітного народу», які, на думку більшості дослідників, належать древнім остров’янам, схильним до так званої острівної карликовості.

Даллол, Ефіопія

Сьогодні в околицях Даллол ведеться видобуток солі, тому назвати спекотні місця зовсім пустельними не можна. Вчені стверджують, що пейзажі, які можна побачити в околицях Даллол, мають разючу подібність з пейзажами супутника Юпітера Іо, що робить ці місця ще більш загадковими.

Атол Пальміра

Знаходиться в приекваторіальній зоні Тихого океану, на південь від Гавайських островів. За легендами, острів має магічну енергію.

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 09:00-20:30 Сб. 10:00-18:00 Нд. 10:00 - 18:00

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link