Найвідоміші музеї світу

Туристи і мандрівники, перебуваючи в тій чи іншій країні, намагаються відвідати найбільш значні музеї.

Так в Петербурзі – це Ермітаж, в Лондоні – це Британський музей, а в столиці Франції – Лувр …

Найвідоміший музей в Лондоні

Найвідомішим в Лондоні музеєм визнаний Британський музей. Його заснування було розпочато урядом в середині вісімнадцятого століття. Всього через шість років після появи такої ідеї і висловленої ініціативи, музей запросив перших відвідувачів. Тисячі людей були задіяні в його створенні і розвитку.

2-80

Британський музей один з найпопулярніших в Європі. У Британського музею є ще дві назви, перша – Музей вкрадених шедеврів, друга – Музей всіх цивілізацій. Всі назви цілком виправдані. Більшість представлених там скарбів були отримані не зовсім чесним шляхом.

Так, Розеттський камінь, який допоміг в розшифровці древніх ієрогліфів, був відібраний разом з іншими староєгипетськими пам’ятниками у армії Наполеона.3-73

Розеттський камінь найвідоміший експонат Британського музею

Подібна історія сталася зі скульптурними фризами Парфенона – вони були вивезені з Греції за письмовим наказом турецького уряду якимось англійським лордом.

Схожим способом поповнилася колекція цього музею і скульптурами храму Артеміди в Ефесі, і скульптурами мавзолею в Галікарнасі, і низкою інших творів мистецтва. Треба зазначити, що сама експозиція Британського музею не є дуже великою. За розміром експозиції на першому місці в Лондоні – Національна галерея.

Музей Ватикану

Найбільшим музеєм світу визнаний музей Ватикану. Його експозиція – це п’ятдесят тисяч об’єктів, представлених в залах, кількість яких – одна тисяча чотириста. Для того щоб просто обійти всі ці зали, треба пройти близько семи кілометрів.

Музей Ватикану один з найдивовижніших в Європі.

Перше, куди прагнуть потрапити практично всі відвідувачі – це Сикстинська капела. Територія музею така, щоб потрапити в Ватиканську пінакотеку, яка є одним з далеких залів, відвідувачі повинні пройти через всі попередні зали. Звичайно, щоб оглянути значну частину музею це неможливо навіть за день.

Щоб встигнути подивитися все найцікавіше, почати можна з Єгипетського музею, далі слідувати до знаменитого Бельведеру, а потім вже до станції Рафаеля і Сикстинської капели. Саме капелу називають найголовнішою святинею музею.

6-50

Сикстинська капела серце Музею Ватикану

Відомо, що Ватикан почали будувати ще в четвертому столітті, коли заклали церкву Святого Петра і резиденцію першосвященика. У дев’ятому столітті з’явилися фортечні стіни, а в тринадцятому столітті збудували великий новий папський монастир.

Унікальні сходи в Музеї Ватикану.

Незважаючи на невелику територію, якою володіє Ватикан, там зосереджені нечувані скарби. Вони збирались поступово, проте колекція з роками стала настільки величезною, що з’явилася необхідність у створенні кількох музеїв.

Лувр – найвідоміший музей в світі

Серед художніх музеїв світу найбільшим є Лувр. Кожен турист, який відвідує Париж, намагаються обов’язково потрапити до Лувру. Свого часу він був замком французьких королів, який був побудований в 1190-му році Філіпом Августом.

Музеєм він став тільки в 1793-му році і тоді ж відкрився для відвідувачів. Займана Лувром площа дорівнює ста дев’яноста п’яти тисячам квадратних метрів. Площа, зайнята експозицією становить шістдесят тисяч шістсот квадратних метрів.8-46

Найбільш відомим музеєм в світі визнаний Лувр.

В каталозі цього музею на сьогоднішній день фігурують чотири сотні тисяч експонатів. Вся виставка поділена на сім великих відділів для більшої зручності.

Щоб оглянути всю експозицію, уважному відвідувачу не вистачить і одного тижня. Ті туристи, які обмежені в часі, оглядають тільки окремі експозиції. Їх легко відшукати за спеціальними вказівниками.

9-42

Колекція Лувру налічує близько 400 тис. експонатів Найбільш вражаючим вважається відділ живопису. Дійшовши туди, можна побачити роботи Рембрандта, Караваджо, Рубенса, Гойи, Вермеєра та Тиціана. До речі, за даними uznayvse.ru, саме в Луврі знаходиться найзагадковіша і відома картина в світі «Мона Ліза».

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ

Схожі статті:

Як нас знайти

З будь-якої точки Львова ви дістанетесь до нас за 20 хвилин.

Адреса:

м. Львів, ул. Городоцька, 181/7 м. Київ вул. Глибочицька 43

Режим роботи:

Пн - Пт. 9:00 - 20:30 Сб. 9:00 - 19:30 Нд. 10:00 - 19:30

Телефон:

+38(032) 242 1315 +38(067) 675 20 06

Хочете першими дізнатись про знижки на тури?

Підпишіться на розсилку і отримуйте найкращі пропозиції по відпочинку
ПІДПИСАТИСЯ
close-link

ПІДПИСАТИСЯ
close-link